Popis činnosti

Naše společnost PB SCOM s.r.o. jako generální dodavatel staveb provádí speciální demoliční práce, dopravní stavby, inženýrské stavby, vodní a ekologické stavby. To vše díky zkušenému týmu odborníků.

Specializuje se na demoliční práce, likvidaci a demontáž ocelových konstrukcí a hal, dopravní stavby, zemní práce, vodohospodářské stavby, ekologické stavby, autodopravu a výstavbu víceúčelových hřišť.

Disponujeme vysoce moderním parkem stavebních strojů renomovaných světových výrobců. Tyto stroje jsou také vybaveny řídícími laserovými a ultrazvukovými systémy, které zvyšují efektivitu a kvalitu naší práce.

Prioritou firmy je kvalitně odvedená práce, zárukou je špičkový strojový park a vyškolený tým odborníků s jednoznačným cílem - nadmíru spokojený zákazník.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Dopravní stavby Vodohospodářské stavby Ekologické stavby Sportovní a víceúčelová hřiště

Služby

Speciální demoliční práce Práce ve výškách Likvidace a demontáž hal, konstrukcí, lisů, potrubí Výstavba dopravních staveb Zemní práce Úpravy vodních toků Čištění koryt řek, revitalizace rybníků Výstavby jezů a vodních toků Rekultivace skládek Sanace starých skládkových zátěží Autodoprava Výstavba hřišť a víceúčelových hřišť

Certifikáty

ISO 14001 OHSAS 18001 ČSN EN ISO 9001:2009

Kontakty

Telefony

+420 581 615 041 hlavní telefon
+420 581 604 485 Tel.
+420 608 051 380 Dispečink a servis

Emaily

pbscom@pbscom.cz
dispecink@pbscom.cz

Odkazy

www.pbscom.cz
instagram/pbscom_s.r.o

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu