Svatopluk Černík - Plzeň, s.r.o.

Patříme k největším a nejlépe vybaveným BOSCH Diesel centrům nejen v České republice, jsme autorizovaný prodejce a servis Motorpal, Stanadyne, prodejce a servis Delphi a Denso.

0 (0 hodnocení)

+420 377 416 120

Popis činnosti

Vstřikovací systémy jsou naším oborem již od roku 1993, takže známe jak nové CR (Common Rail), PD (Pumpe-Düse), PLD (Pumpe-Leitung-Düse) systémy, tak starší vstřikovací "klasiku", řadová i rotační vstřikovací čerpadla (VP, EDC), jedno i dvoupružinové vstřikovače apod.

Náš sklad obsahuje více než 20 000 položek, převážně značek BOSCH, Delphi, Denso, Motorpal, Stanadyne a dalších. Většina z těchto položek je skladem nebo k dispozici do 24 hodin.

Patříme k největším a nejlépe vybaveným BOSCH Diesel centrům nejen v České republice, jsme autorizovaný prodejce a servis Motorpal, Stanadyne, prodejce a servis Delphi a Denso. Naše vybavení je pravidelně kalibrováno a je na něm prováděna předepsaná údržba.

Naši technici absolvují pravidelná školení pro opravy a seřizování, neustále se modernizujících, vstřikovacích systémů dieselových motorů. Ručíme tak za to, že opravy provádíme dle správných pracovních postupů a seřizovacích předpisů. Proto nemusíme ze zákazníků dělat „pokusné králíky" a pokoušet se "opravovat" systémem pokus–omyl.

Pro servisy a obchodní partnery nabízíme možnost školení a dodávek diagnostiky pro vstřikovací systémy značek BOSCH a Nova Ditex, speciálního nářadí a přípravků pro odborný servis vstřikování.

V našem pneuservisu se snažíme potřeby zákazníků řešit individuální nabídkou „na míru", protože sortiment je velmi široký. Servis osobních, dodávkových a nákladních automobilů se specializací na vstřikovací systémy provádíme v moderní, špičkově vybavené dílně.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Vstřikovací čerpadla Vstřikovače CR vysokotlaké potrubí PD a PLD jednotky Trysky Palivové (naftové) filtry Regulační ventily čerpadel Zapalovací svíčky Žhavicí svíčky Díly řízení motoru Startéry a alternátory Lambda sondy Stěrače, autožárovky Zkušební stanice a diagnostika Aditiva

Služby

Analýza paliva Komplexní servis Pneuservis Prodej náhradních dílů Opravy CR vstřikovačů Opravy PD a PLD jednotek Opravy vstřikovacích čerpadel Opravy vstřikovačů Servis klimatizací

Značky

Beru BOSCH Delphi Delphi + Denso Motorpal Stanadyne Siemens VDO (Continental) Stanadyne Performance Formula®

Kontakty

Telefony

+420 377 416 120 hlavní telefon
+420 377 416 135 Fax
+420 606 710 077 Mobil

Emaily

cernik@cernikplzen.cz

Odkazy

www.cernikplzen.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu