WELLNESS HOTEL BABYLON

Hotel je součástí unikátní továrny na zábavu - CENTRA BABYLON. Nachází se v srdci krajského města Liberce v severních Čechách, v liberecké kotlině mezi Ještědským hřbetem a Jizerskými horami.

0 (0 hodnocení)

+420 485 249 593

recepce

Popis činnosti

Hledáte-li komplexní služby a ubytování ve 4* hotelu v Liberci, je WELLNESS HOTEL BABYLON tou pravou volbou. Nachází se v samém srdci Liberce, kde z původní textilní továrny vznikla skutečná továrna na rodinnou zábavu a blahodárnou relaxaci. Hosty uvítá luxusní prostředí s překrásnou výzdobou připomínající starověký Babylon. Svou oblibu si však hotel, který je součástí rozsáhlého areálu CENTRUM BABYLON, nezískal pouze designem. Jako první v České republice představil nový koncept spojující ubytování, gastronomické služby, wellness a zábavu v podobě AQUAPARKU, LUNAPARKU, LASER GAME, 4D KINA a dalších atrakcí, pod jednou střechou.

Hotel je důmyslně rozčleněn na tři části - family, wellness a byznys, které jak jejich název napovídá, vycházejí z přání a požadavků všech skupin hostů. Pokoje jsou komfortně vybaveny, klimatizovány, nechybí v nich prostorná koupelna, trezor či minibar. Family pokoje, stejně jako zbývající části areálu, jsou baby friendly.

Lákadlem pro páry, skupiny a zkrátka všechny požitkáře je wellness, které navozuje atmosféru skutečných antických lázní. Na ploše 1000 m2, v těsné blízkosti hotelových pokojů, se rozprostírá vše, co je třeba k zaslouženému odpočinku:

Wellness spojuje bylinkovou inhalaci, římskou páru, tureckou lázeň, sauny, vířivý bazén a Kneippův chodník a další procedury, které potěší tělo i smysly.

Hosté se mohou svěřit do rukou terapeutů a vychutnat si masáže, hammam, zábaly, peelingy a přísadové koupele.

Nejnáročnější klienti si mohou dopřát privátní relaxaci v Sauna klubu Afrikana s prostornou saunou, vířivkou, Kneippovým chodníkem a odpočinkovou zónou.

V nabídce našeho hotelu jsou balíčky ubytování ve spojení s našimi službami:

UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ FORMOU BUFETU A BALÍČKEM ZÁBAVY
(Balíček zábavy obsahuje neomezené vstupy do: ZOO Liberec, Aquaparku, Saunového světa, Lunaparku, 18jamkový INDORE ADVENTURE GOLF, iQLANDIE a iQPARKU.

UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ A WELLNESS
(Balíček s wellness obsahuje neomezené vstupy do: ZOO Liberec a Wellness centra)

Každoročně pro Vás máme připravené i TEMATICKÉ POBYTOVÉ BALÍČKY pro rodiny, dospělé, wellness, senior a sezonní.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Produkty

Jednolůžkový pokoj Dvoulůžkový pokoj Třílůžkový pokoj Čtyřlůžkový pokoj Suite Lux King Royal Privát

Služby

Ubytování Wellness Restaurace Lobby bar Masáže Kosmetická ošetření Fitness Ruční čištění automobilů Kongres Event Akce na klíč Praní prádla

Certifikáty

Baby friendly ČSN EN ISO 9001:2009

Kontakty

Telefony

+420 485 249 593 recepce
+420 606 688 333 recepce
+420 733 755 688 rezervace

Emaily

info@hotelbabylon.cz
recepce@hotelbabylon.cz Recepce
rezervace@centrumbabylon.cz Rezervace
hotel@centrumbabylon.cz
sales@centrumbabylon.cz Obchodní oddělení

Odkazy

http://www.hotelbabylon.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu