Logwin Air + Ocean Czech s.r.o.

Od naléhavých součástí a citlivé elektroniky, až po vysoce kvalitní textilie najdeme správné dopravní řešení pro každou zásilku.

0 (0 hodnocení)

+420 326 718 016

Main

Popis činnosti

Společnost nabízí služby spojené s mezinárodní leteckou a námořní dopravou a zasilatelstvím. Zabýváme se spedicí, logistikou, celní deklarací a skladováním.

Bezpečně přepravujeme námořní zásilky do jakéhokoli místa určení. Společnost koordinuje celý proces, od výběru správných způsobů dopravy a nakládacího zařízení, k zajištění spolehlivé přepravy. Moderní informační systémy poskytují aktuální přehled o stavu zásilky.

S leteckou přepravou doručíme zásilky rychle a včas do libovolného místa určení. Jako globální specialisté na leteckou dopravu nabízíme pravidelné letové spojení mezi každou důležitou obchodní destinací na světě.

Od naléhavých součástí a citlivé elektroniky, až po vysoce kvalitní textilie v našich krabicích AirTextainer najdeme správné dopravní řešení pro každou zásilku. Kdykoli se zásilky stávají výzvou, čerpáme z našich rozsáhlých zkušeností a odborných znalostí.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Služby

Mezinárodní letecká přeprava Mezinárodní námořní přeprava Zasilatelství Logistické služby Spediční služby Doprava pro maloobchody Přeprava jízdních kol Čínská železniční služba

Kontakty

Telefony

+420 326 718 016 Main

Emaily

czechrepublic@logwin-logistics.com
airocean.cz@logwin-logistics.com

Odkazy

http://www.logwin-logistics.com website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu