REMEDIA CENTRUM spol. s r.o.

Domácí zdravotní péče - půjčovna pomůcek - maloobchod zdravotnického a obvazového materiálu

0 (0 hodnocení)

+420 519 326 748

Popis činnosti

V současné době pracuje v REMEDIA CENTRUM spol. s r.o. 13 zkušených zdravotních sester s platnou registrací, které poskytují domácí zdravotní péči na území celého okresu Břeclav.

Péče je poskytována 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Sestry se průběžně vzdělávají jednak v kurzech Národního centra ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů (NCO NZO) a na akcích České asociace sester. Na konferencích se podílí i aktivně svými přednáškami.

REMEDIA CENTRUM spol. s r.o. se podílí také na praktické výuce studentek zdravotnických škol a NCO NZO.

Jestliže pečujete o svého nemocného člena rodiny v domácím prostředí, můžeme Vám poradit s pomůckami , které budete potřebovat k usnadnění péče a tyto pomůcky zapůjčit. Zapůjčíme pomůcky do doby než pořídíte pomůcky své, nebo je pacient nebude potřebovat při zlepšení zdravotního stavu.

Rovněž si u nás můžete zakoupit zdravotní a obvazový materiál, např. obinadla, náplasti, kosmetické přípravky na ochranu kůže, gely, spreje a další. Podrobnější informace o prodeji a druhu zboží Vám podají ošetřující sestry nebo ředitelka zdravotní péče.

Kontakty:

Ekonom, ředitelka - tel.: 530 331 322
Vrchní zdravotní sestra - tel.: 530 331 326
Zdravotní sestry - tel.: 530 331 327

Produkty

obinadla obvazová gáza krytí na ránu Zetuvit náplasti ochranné rukavice kosmetické přípravky pro ochranu kůže kožní ochranný krém masážní gel masážní voda olejový sprej

Služby

domácí zdravotní péče domácí ošetřovatelská péče péče pro osoby s postižením prodej zdravotnických potřeb zapůjčení zdrav. postelí zapůjčení zdrav. matrací prodej zdravotních materiálů homecare

Značky

Zetuvit

Kontakty

Telefony

+420 519 326 748 hlavní telefon
+420 519 315 192 další telefon

Emaily

info@remediacentrum.cz

Odkazy

http://www.remediacentrum.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu