Ověřená firma

Zdravá kůže.com

Léčba celé škály kožních chorob od akné, přes ekzém až po křečové žíly v Ostravě!

0 (0 hodnocení)

+420 607 299 899

Popis činnosti

Nabízíme Vám vyšetření a léčbu komplexního spektra kožních chorob u dětí i dospělých. Dlouhodobě a systematicky se věnujeme vyšetření mateřských znamének digitálním dermatoskopem. Velkou pozornost věnujeme prevenci rakoviny kůže.

Zabýváme se také diagnostikou a léčbou otoků (žilního i lymfatického původu), především za pomocí manuální a přístrojové lymfodrenáže. V oblasti estetické dermatologie Vám nabízíme laserové odstranění modrých i červených žilek a epilaci.

Odstraňujeme drobné výrůstky kůže. V oblasti lékařské kosmetiky nabízíme péči o pleť hypoalergenními přípravky, LED lampu používáme k omlazení pokožky a léčbě akné. Nastřelujeme náušnice u dětí i dospělých.

K péči o Vaši kůži je připraven tým specializovaných, atestovaných lékařů a diplomovaných sester, který kontinuálně aplikuje nejmodernější poznatky z oboru přímo do klinické praxe.

Ošetření pacientů probíhá po předchozí telefonické domluvě. Využijte ošetření v příjemném prostředí našich ordinací.

Těšíme se na Vás!

Služby

Hyperpigmentace, prevence rakoviny kůže, lymfotaping, epilace Omlazování pleti, botulotoxin, korekce vrásek Výplně vrásek, chemický peeling Digitální dermatoskop, mesoterapie Kožní choroby, pohlavní choroby Dětská dermatologie, laser Estetická dermatologie, lékařská kosmetika Akné, bradavice, celulitida, alergie, ekzém, atopie, lupénka Bércový vřed, moluska Nádory kůže, mateřská znaménka Otoky žilní, nežádoucí ochlupení, fototerapie Kožní výrůstky, žilky, otoky lymfatické Lymfodrenáže, nastřelování náušnic Typologie pleti, plísně, choroby nehtů Vypadávání vlasů, erysipel (růže)

Kontakty

Telefony

+420 607 299 899 hlavní telefon

Emaily

info@zdravakuze.com

Odkazy

www.zdravakuze.com

Kontakty

Otevírací hodiny

Vyšetření pacientů a konzultace probíhá po telefonickém objednání.

Klíčová slova

kožní ordinace otoky laser vrásky znaménka kožní lékař Ostrava dermatovenerologie Ostrava kožní ambulance Ostrava kožní choroby léčba otoků vyšetření znamének botulotoxin nastřelovaní naušnic laserova epilace odstranění žilek laserem

Kategorie

Kožní a pohlavní choroby (dermatovenerologie) Lékaři

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu