Zdravá kůže.com

0 (0 hodnocení)

+420 607 299 899

Main

Popis činnosti

Nabízíme Vám vyšetření a léčbu komplexního spektra kožních chorob u dětí i dospělých. Dlouhodobě a systematicky se věnujeme vyšetření mateřských znamének digitálním dermatoskopem. Velkou pozornost věnujeme prevenci rakoviny kůže.

Zabýváme se také diagnostikou a léčbou otoků (žilního i lymfatického původu), především za pomocí manuální a přístrojové lymfodrenáže. V oblasti estetické dermatologie Vám nabízíme laserové odstranění modrých i červených žilek a epilaci.

Odstraňujeme drobné výrůstky kůže. V oblasti lékařské kosmetiky nabízíme péči o pleť hypoalergenními přípravky, LED lampu používáme k omlazení pokožky a léčbě akné. Nastřelujeme náušnice u dětí i dospělých.

Služby

Hyperpigmentace Prevence rakoviny kůže Lymfotaping Epilace Omlazování pleti, botulotoxin Korekce vrásek Výplně vrásek Chemický peeling Digitální dermatoskop Mesoterapie Kožní choroby Pohlavní choroby Dětská dermatologie Laser

Členství v profesních spolcích

Smluvní zdravotní pojišťovny: 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna 205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna 213 Revírní bratrská pokladna 211 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra 207 Oborová zdravotní pojišťovna 201 Vojenská zdravotní pojišťovna

Speciality

Spolupracujeme s: Moravian Premium Care Lázně Klimkovice

Kontakty

Telefony

+420 607 299 899 Main

Emaily

info@zdravakuze.com

Odkazy

https://www.zdravakuze.com website
https://zdravakuze.com/image.ashx?i=1119476.pdf&fn=cenik-dermatologie-29.08.19.pdf menu
https://zdravakuze.com/kontakty-kozni-ordinace# order

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu