Střední průmyslová škola stavební, České Budějovice

Škola poskytuje studium v denní i dálkové formě.

0 (0 hodnocení)

+420 387 001 411

Main

Popis činnosti

Veřejná střední průmyslová škola zajištující výuku čtyřletých maturitních oborů stavebnictví (se zaměřením na pozemní stavby, dopravní stavby, vodohospodářské stavby, stavební obnova a architektonická tvorba) a geodézie a katastr nemovitostí.

Pro všechny vyučované obory výuky má škola odborně kvalifikovaný učitelský sbor pro všeobecnou, teoretickou i praktickou výuku.

Naše škola je také ve stálém kontaktu se stavebními podniky, z nichž mnohé jsou významnými přispěvateli do Obecně prospěšné společnosti Střední průmyslové školy stavební v Českých Budějovicích. Je také v kontaktu se společenskými organizacemi, sdružujícími odborníky ve stavební praxi.

Budeme se na Vás těšit. _

Služby

stavební škola střední škola průmyslová škola dopravní stavby vodohospodářské stavby pozemní stavby stavební obnova architektonická tvorba stavebnictví katastr nemovitostí geodézie denní studium dálkové studium

Kontakty

Telefony

+420 387 001 411 Main

Emaily

sps@stavarna.com

Odkazy

http://www.stavarna.com website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16 Dnes
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 13

Klíčová slova

denní studium dálkové studium průmyslová škola stavební škola střední školy katastr nemovitostí obor stavebnictví obor stavebnictví České Budějovice dálkové studium České Budějovice denní studium České Budějovice střední škola České Budějovice studium České Budějovice

Kategorie

Školství Školy střední

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu