Pekárna Velíšek

Vždy čerstvé pečivo - naši pekaři pro Vás pečou 3x denně!

0 (0 hodnocení)

+420 565 432 630

Popis činnosti

Pekařství Velíšek Vám nabízí široký sortiment čerstvého pečiva. Ať už máte chuť na slané či sladké pečivo, u nás si vyberete. 3x denně doplňujeme čerstvé pečivo, prodáváme v sobotu i v neděli.

Firma Ing. Zdeněk Velíšek – soukromá pekárna působí již přes 25 let na pekařském trhu v jižních Čechách a na Vysočině. Sídlíme v Kamenici nad Lipou, ale naše obchody najdete na Vysočině a v Jindřichově Hradci.

Naše prodejny najdete také ve městech Pelhřimov, Jihlava, Nová Cerekev, Jindřichův Hradec, Humpolec. Naše výrobky si mohou koupit také zákazníci z Prahy, kam pravidelně dojíždíme. Pečivo zde prodáváme formou trhů.

Přijímáme stravenky, platit můžete bezkontaktní kartou nebo vybírat hotovost, a to nejen v pekárně v Kamenici nad Lipou, ale ve všech prodejnách našeho pekařství. V pracovní dny nabízíme půl hodiny před koncem pracovní doby 50 % slevu téměř na všechny druhy pečiva.

Přijďte ochutnat široký sortiment našeho pečiva, které pro Vás podle tradičních receptur pečou naši mistři pekařského řemesla.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Pšenično-žitný chléb Žitno-pšeničný chléb Žitný chléb Vícezrnný chléb Běžné pečivo Celozrnné a tmavé výrobky Koláče Koblihy Listové pečivo Plundrové pečivo Vánočky Chlebíčkové veky Smažené pečivo

Služby

Prodej pekařských výrobků Různé akce na pečivo Farmářské trhy

Kontakty

Telefony

+420 565 432 630 hlavní telefon
+420 565 432 632 Tel.

Emaily

velisek@pekvel.cz
objednavky@pekvel.cz
obchod@pekvel.cz

Odkazy

www.pekarnavelisek.cz

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu