REHABILITACE JURÁNKOVÁ s.r.o.

Naší prioritou je individuální přístup ke každému pacientovi a zvolení vhodné a účinné terapie.

0 (0 hodnocení)

+420 585 411 736

Main

Popis činnosti

Jsme soukromé zdravotnické zařízení - rehabilitace a fyziatrie. Společnost má uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Poskytujeme ambulantní terapeutickou péči dospělým i dětem po úrazech, operacích, při bolestivých stavech páteře a kloubů končetin způsobených dlouhodobým přetěžováním pohybového aparátu. Rehabilitace je určená jak pro dětské, tak i dospělé pacienty.

Nabízíme wellness programy (masáže, skupinové či individuální cvičení). Využijte preventivních programů, které nabízí zdravotní pojišťovny na masáže, či skupinové cvičení. Vystavíme Vám účtenku, kterou si můžete nechat následně proplatit Vaši zdravotní pojišťovnou.

Naší prioritou je individuální přístup ke každému pacientovi a zvolení vhodné a účinné terapie.

Produkty

Mobilizace a měkké techniky Kinesio taping Dynamická neuromuskulární stabilizace Škola zad Proprioceptivní neuromuskulární facilitace Mobilizace žeber metodou L. Mojžíšové Sensomotorika Spirální stabilizace – SM systém Cvičení na míčích Mechanoterapie Elektroléčba Parafínové zábaly Vodoléčba Klasické a reflexní masáže Přístrojová a manuální lymfodrenáž

Služby

Léčebná rehabilitace Fyziatrie Poúrazové a pooperační stavy Neurologická onemocnění Ortopedické a vertebrogenní potíže Masáže Skupinové a individuální cvičení Léčebná tělesná výchova

Kontakty

Telefony

+420 585 411 736 Main

Emaily

jirina.jurankova@seznam.cz
ju.juranek@seznam.cz

Odkazy

http://rehabilitace-jurankova.cz/ website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu