Ověřená firma

Copy Centrum Xerox

0 (0 hodnocení)

+420 383 325 329

Akční nabídka

Popis činnosti

Nabízíme digitální kopírování, tisk a skenování malo a velkoformátů do formátu AO++ (1 067 mm) černobíle i barevně. Tiskneme z flash disků, CD, e-mailů, souborů, CAD a GIS aplikací. Provádíme změny formátů a úpravy dokumentů. Tiskneme na různé druhy médií - fotopapíry, plátno reflexní papír fluorescentní, pauzovací papír, samolepy, barevné papíry, papíry různých gramáží a formátů.

Vyrobíme vizitky, plakáty, samolepy, pozvánky, diplomy, fotografie, kalendáře stolní i visací, novoročenky, grafy, dárkové poukazy.

Provádíme strojové skládání dokumentů - rychle a přesně na formát, kompletace dokumentací včetně lepení, složení, řezání a seřazení. Vyrábíme diplomové práce - expres výroba na počkání, ražba textů na desky a hřbety, kompletní sortiment doplňků k DP: vázací desky na přílohy, chlopně na výkresy, plastové kapsy na CD a posudky, vypálení dat na CD-ROM.

Vazby kroužkové, tepelné pevné knižní. Laminace - matná, lesklá, velkoformátová. Razítka samobarvící (Trodat), kapesní skládací razítka do kapsy, výroba štočků na jakákoliv razítka, hotová razítka k okamžitému použití. Prodej papíru a jiných tiskových médií, náhradních polštářků pro razítka, razítkovacích barev.

Věrnostní slevy až 40 % pro naše stálé zákazníky. Získejte slevy při společné objednávce tisku a vazby diplomové práce nebo množstevní slevy pro studenty. Profitujte ze spolupráce s námi a využijte našich zkušeností. Máme všech 5 pohromadě: tisk/kopie/skenování/laminace/vazba. Využijte naše služby na maximum a uzavřete s námi rámcovou smlouvu, zajistíte si expresní realizaci Vašich zakázek bez příplatků.

Reprografii a kompletaci výkresové dokumentace u nás realizuje technicky vzdělaný personál. Samozřejmostí jsou dokončovací práce - přesné strojové skládání na požadovaný formát. Objednávku k tisku lze zaslat mailem s požadovaným termínem dodání, následně si zakázku bez čekání jen vyzvednete. Nenechte se strašit diplomkou. Objednejte si u nás ražbu desek předem, vazbu Vám zhotovíme na počkání.

Výroba vizitek, letáků, plakátů, poukazů vše na jednom místě od grafického návrhu přes realizaci a rozřezání. Vaše tisky, diplomy, osvědčení, dokumenty nebo fotografie zarámujeme a připravíme k zavěšení, nebo je naskenujeme, vytiskneme na plátno a napneme na rám. Informujte se na naše aktuální zvýhodněné nabídky připravené ve spolupráci se společností GEOTEKA s.r.o. a dalšími partnery.

Produkty

diplomové práce expres. kalendáře diplomky kopie technické dokumentace vizitky, letáky, plakáty grafické návrhy razítka

Služby

kopírování, tisk, skenování ražby textů knihařství rámování, pasparty návrhy laminace skládání a kompletace zvětšení fotografií vazby knih a brožur skenování a digitalizace velkoformáty tisk a prostá reprografie

Značky

Xerox Hewlett Packard Geoteka Domov Sv. Anežky Trodat Opus Pressteka

Kontakty

Telefony

+420 383 325 329 hlavní telefon
+420 383 325 349 Alt
+420 602 145 245 Mobile

Emaily

xerox@strakonice.cz

Odkazy

www.xeroxstrakonice.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 17
Út 9 - 17 Dnes
St 9 - 17
Čt 9 - 17
9 - 17

Klíčová slova

COPY CENTRUM Xerox Strakonice razítka diplomové práce velkoformátový tisk kopírování Strakonice

Kategorie

Kopírování, rozmnožování materiálů

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu