Ověřená firma

PRESSTEKA - reklama, tisk a Copy Centrum Xerox

Nově: REKLAMA VELKOPLOŠNÁ VENKOVNÍ, BANNERY vč. OČKOVÁNÍ, POLEPY VÝLOH A SKEL (AUTOSKEL), VELKOFORMÁTOVÁ LAMINACE VČETNĚ KAŠÍROVÁNÍ.

0 (0 hodnocení)

+420 724 176 299

vedoucí

Popis činnosti

digitální kopírování, tisk a skenování malo a velkoformátů do formátu AO++ (1 067 mm) černobíle i barevně. Tiskneme z flash disků, CD, e-mailů. Provádíme změny formátů a úpravy dokumentů. Tiskneme na různé druhy médií - fotopapíry, plátno, reflexní papír fluorescentní, pauzovací papír, samolepy, bannery, fólie pro okenní grafiku, barevné papíry, papíry různých gramáží a formátů.

Vyrobíme vizitky, plakáty, samolepy, pozvánky, diplomy, fotografie, kalendáře stolní i visací, novoročenky, dárkové poukazy vč. grafického návrhu u nás.

Provádíme STROJOVÉ SKLÁDÁNÍ DOKUMENTŮ- rychle a přesně na formát, kompletace dokumentací včetně lepení, složení, řezání a seřazení.
Vyrábíme DIPLOMOVÉ PRÁCE - expres výroba na počkání, ražba textů na desky a hřbety, kompletní sortiment doplňků k DP: vázací desky na přílohy, chlopně na výkresy, plastové kapsy na CD a posudky, vypálení dat na CD-ROM.
Vazby kroužkové, tepelné pevné knižní. Laminace - matná, lesklá, velkoformátová.
Razítka samobarvící (Trodat), kapesní skládací razítka do kapsy, výroba štočků na jakákoliv razítka, hotová razítka k okamžitému použití.
Prodej papíru a jiných tiskových médií, náhradních polštářků pro razítka, razítkovacích barev.
Sběrna a tisk pro RENGL s.r.o. plakátové plochy

Produkty

diplomové práce expres. kalendáře diplomky kopie technické dokumentace vizitky, letáky, plakáty grafické návrhy razítka

Služby

kopírování, tisk, skenování ražby textů knihařství rámování, pasparty návrhy laminace skládání a kompletace zvětšení fotografií vazby knih a brožur skenování a digitalizace velkoformáty tisk a prostá reprografie

Značky

Xerox Hewlett Packard Geoteka Domov Sv. Anežky Trodat Opus Pressteka

Kontakty

Telefony

+420 724 176 299 vedoucí
+420 602 145 245 copy shop
+420 383 325 349 provozovna copy shopu

Emaily

xerox@strakonice.cz

Odkazy

www.xeroxstrakonice.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu