Ověřená firma

Jaroslav Hamerník – rolety a žaluzie

Regionální prodejce LOMAX. Jsme největší český výrobce předokenních rolet a žaluzií se zárukou 5 let. Používáme kvalitní materiály ze zemí EU.

0 (0 hodnocení)

+420 800 100 372

Popis činnosti

Chcete mít rolety nebo žaluzie, které budou skvěle sladěné s vašim domem? Vylaďte dokonale vzhled svých oken. K výběru máme širokou škálu barev, dekorů a nerezových doplňků.

Ochráníme vaše soukromí, zabráníme únikům tepla přes okna a doladíme vzhled domu. Předokenní rolety se hodí pro novostavby i rekonstrukce, snadno je ale namontujeme na jakoukoli budovu. Skrze okna uniká z vašeho domu až 30 % tepla. Rolety tepelným ztrátám zabrání a přirozeně regulují teplotu v domě.

Díky široké nabídce barev a typů lamel se navíc perfektně přizpůsobí i těm nejnáročnějším požadavkům. Všechny rolety vyrábíme na míru a v ceně je odborné měření i montáž. Naše předokenní rolety prokazatelně snižují hladinu hluku až o 16 dB. Zvuky ulice vás tak už doma rušit nebudou.

Venkovní žaluzie elegantně dotvoří vzhled každého domu, bytu i administrativní budovy.
Poradíme vám s jejich výběrem, změříme potřebné rozměry, žaluzie vám vyrobíme na míru a odborně namontujeme.

Zavřená venkovní žaluzie zadrží 94 % tepelné energie a je skoro 10x účinnější než žaluzie vnitřní. Venkovní žaluzie vybavené čidly reagují na slunce a povětrnostní podmínky. Interiér pak podle potřeby chladí nebo ohřívají. Lamely žaluzií sami vyrábíme, proto se dokážeme zaručit za jejich vysokou kvalitu. Na žaluzie LOMAX získáte záruku 5 let.

Mějte svá okna pod kontrolou a oslovte nás. Najdeme nejlepší řešení pro váš domov.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Předokenní rolety Venkovní žaluzie Sluneční a větrná čidla Integrovaná síť proti hmyzu Zámek do spodní lišty Navíjecí hřídelová pružina

Služby

Výroba na míru Odborné měření Montáž Servis

Kontakty

Telefony

+420 800 100 372 hlavní telefon

Odkazy

www.hamernik.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu