Ověřená firma

Exekutorský úřad Nový Jičín

Mgr. Ing. Monika Michlová, soudní exekutor

0 (0 hodnocení)

+420 558 847 012

Popis činnosti

Exekutorský úřad Nový Jičín soudního exekutora Mgr. Ing. Moniky Michlové zahájil činnost v roce 2010, kdy byl soudní exekutor jmenován ministryní spravedlnosti do neobsazeného exekutorského úřadu v okrese Nový Jičín.

Exekutorský úřad nabízí vymáhání peněžitých i nepeněžitých pohledávek a další služby soudního exekutora dle zákona č. 120/2001 Sb., o soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád) a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Dále také nadstandard v oblasti právní pomoci, důslednou lustraci majetku dlužníků a rychlé vymožení Vašich pohledávek, individuální podmínky při pravidelné spolupráci.

Další služby našeho úřadu:
• poskytujeme právní pomoc oprávněnému nebo povinnému po vydání exekučního titulu, jakož i v souvislosti s exekuční a další činností
• sepisujeme exekutorské zápisy o osvědčení skutkového děje a stavu věci
• přijímáme do úschovy peníze, listiny, movité věci
• provádíme dražby movitých věcí
• provádíme dražby nemovitých věcí
• provádíme zajištění a správu majetku zajištěného v trestním řízení

Nabízíme individuální přístup ke klientovi, zohlednění specifických požadavků klienta, jsme operativní a rychlí v lustracích majetku i převodech finančních prostředků. Samozřejmostí je provádění mobiliárních exekucí.

Mgr. Ing. Monika Michlová absolvovala v roce 2001 Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a Obchodně-podnikatelskou fakultu Slezské univerzity v Opavě. Poté působila jako právník Ekonomického odboru Magistrátu města Olomouce a od roku 2002 jako koncipientka Exekutorského úřadu Mgr. Ing. Radima Opletala v Olomouci. Od roku 2007, po složení exekutorské zkoušky, rovněž jako kandidát a zástupce soudního exekutora.

Pokud se rozhodnete využít našich odborných služeb, jsme připraveni Vám nabídnout nadstandard a individuální přístup.

Služby

vymáhání peněžitých i nepeněžitých pohledávek služby soudního exekutora dle zákona č. 120/2001 Sb. právní pomoc oprávněnému nebo povinnému sepsání exekutorských zápisů příjem do úschovy (peníze, listiny, movité věci) dražby movitých a nemovitých věcí zajištění a správa majetku

Kontakty

Telefony

+420 558 847 012 hlavní telefon
+420 558 847 013 další telefon
+420 602 757 870 mobilní telefon

Emaily

podatelna@exekucenj.cz

Odkazy

www.exekucenj.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu