K+T - úklidy s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 777 000 418

Popis činnosti

Firma K+T úklidy s.r.o. působí na trhu venkovních i vnitřních úklidů od roku 2010, od roku 2011 jako společnost s ručením omezeným. Sídlíme v Kostelci nad Orlicí, ale geograficky se specializujeme na Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou a okolí.
Nabízíme veškeré úklidy před i po práci, drobné stavební dokončovací práce, výkopové práce, úklid strojů a zařízení ve výrobních halách, úklid podlah výrobních hal a skladových prostor jak vnitřních, tak i venkovních. Sečení trávy a úpravu zeleně, zimní i letní údržbu komunikací a chodníků.
Při úklidových pracích používáme kvalitní čistící stroje Nilfisk na vnitřní mytí podlah, venkovní čisticí stroj Hako a Karcher na komunikace a chodníky, traktor Zetor s letní i zimní výbavou. Dále používáme profesionální vysavače na mokré i suché vysávání Merida, Karcher.
AKCE: Při opakované objednávce sleva 10 % z ceny. Při uzavření dlouhodobější smlouvy sleva 15 % závisející na četnosti práce.

Služby

vnitřní a venkovní úklid drobné stavební dokončovací práce výkopové práce úklid strojů a zařízení úklid podlah sečení trávy úpravy zeleně údržba komunikací a chodníků

Kontakty

Telefony

+420 777 000 418 hlavní telefon

Kontakty

  • Chaloupkova 328, 517 41 Kostelec nad Orlicí
    okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj
  • IČ: 28811666

Klíčová slova

úklid úklidové práce úklidové služby úprava zeleně údržba zeleně

Kategorie

Úklidové služby

Platební metody

  • hotově

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu