+420 602 706 711

Main

Popis činnosti

Veterinární klinika Aurum Vet se sídlem v Komerčním areálu K6 na adrese České Budějovice, K. Světlé 540/6. Ošetřujeme zejména všechna malá zvířata - psy, kočky, králíky, morčata, drobné hlodavce, exoty, ptáky i chovatelsky méně běžné druhy mazlíčků.
Poradíme s chovem a zdravotními problémy malochovů produkčních zvířat - králíci, drůbež, prasata, ovce, kozy atd., V případě potřeby vás odkážeme na konkrétní odborníky a specialisty na velká zvířata.
Jsme schopni odborně poradit v problematice včelaření a chovu včel, včetně jejich zdravotního stavu a dalších souvisejících témat.

Hlavní ošetřující lékař: MVDr. Jiří Kamiš

Našimi klienty jsou zvířata ve všech fázích svého života, v jakémkoli aktuálním zdravotním stavu. Ošetřujeme akutní případy, latentní či chronická onemocnění a na životě ohrožená zvířata. Navštěvují nás majitelé se zvířaty nedávno narozenými či zcela zdravými ke kontrole zdravotního stavu, prevenci, či druhu a věku odpovídajícím zdravotním úkonům.
Všem věnujeme stejně důkladnou, kvalitní péči a potřebný čas s ohledem na konkrétní potřeby a nároky zvířátka a jeho majitele. Zohledňujeme specifické potřeby štěňat, koťat a dalších mláďat, stejně tak i jedinců v aktivním a reprodukčním věku. Provádíme komplexní péči v seniorském období zvířat či na konci jejich života.
Klademe důraz na prevenci a předcházení onemocnění, samozřejmostí je komunikace s majitelem zvířete, důsledná a kompletní diagnostika zdravotního stavu pacienta. Kde to lze, nabízíme variantní řešení s vysvětlením výhod, nevýhod a případných rizik nabízejících se možných postupů. Majitelům sdělujeme i nepříjemné věci, zásadně nic nezastíráme a nezamlčujeme.

Při práci používáme moderní a nové, ale i zkušenostmi ověřené postupy. Disponujeme rozsáhlým přístrojovým vybavením, které zkvalitňuje a zefektivňuje diagnostiku a následnou kompletní péči o zvířata a současně zkracuje čas nezbytný pro další postup a rozhodování. Přístrojové vybavení i naše vědomosti a schopnosti léčit průběžně a stále inovujeme, modernizujeme a rozšiřujeme. Klademe důraz na vysvětlení a objasnění smyslu prováděné léčby a jednotlivých úkonů tak, abychom společně s majitelem úspěšně směřovali k očekávanému cíli léčby a kvalitnímu životu zvířete. Očekáváme zodpovědný přístup a dodržení dohodnutého léčebného postupu majiteli.

Operační hodiny: Po-Pá: 10:30-13:30, prosíme o objednání a návštěvy kliniky mimo operační hodiny
V čase operací se vám nemůžeme věnovat.
Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín a čas, v každém případě nám zavolejte. Rádi vás přeobjednáme a váš původní termín využije jiný klient. Děkujeme.

Služby

Veterinární péče o psy a kočky, malá zvířata Veterinární péče o králíky, morčata a drobné hlodavce Veterinární péče o exotická a terarijní zvířata Vyšetření malých zvířat Prevence a diagnostika Operační zákroky Hospitalizace Očkování a čipování

Značky

ROYAL CANIN Specific Fortify Eukanuba speciální diety

Speciality

Akutní zákroky Plánované zákroky Pojištění Petexpert Chovatelské poradenství Poradenství chov včel

Jazyky

CZ Czech Republic EN Czech Republic RU Czech Republic SK Czech Republic

Kontakty

Telefony

+420 602 706 711 Main
+420 602 706 711 Mobile

Emaily

aurumvet@gmail.com
ordinace@aurumvet.cz

Odkazy

www.aurumvet.cz website
https://www.aurumvet.cz/veterinarni-klinika/kontakty/ reservation
https://www.aurumvet.cz/veterinarni-klinika/ordinace/ menu
https://www.aurumvet.cz/veterinarni-klinika/kontakty/ order

Facebook

Hodnocení

Prostředí
100
Přístup lékaře
100
Odbornost
100
Ordinační doba, délka čekání
100
  • 100 od , 26.08.2018 16:51
    Chtěl bych tou to cestou poděkovat panu doktorovi za to, že byl ochoten poradit nám po telefonu o půlnoci, kdy normální smrtelník spí. Roman, Káťa a zdravá Emča (z Lipna). Doporučujeme

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8:30 - 13:30 14 - 18
Út 8:30 - 13:30 14 - 18
St 8:30 - 13:30 14 - 18
Čt 8:30 - 13:30 14 - 18
8:30 - 13:30 14 - 18 Dnes
So 8 - 11

Operační hodiny: Po-Pá: 10:30-13:30, prosíme o objednání mimo operační hodiny

Klíčová slova

veterinární ordinace České Budějovice veterinární lékař České Budějovice veterina České Budějovice veterinární klinika veterinární klinika České Budějovice veterinární péče České Budějovice nejlepší veterinář v Českých Budějovicích Aurum Vet České Budějovice veterinář veterinární lékař veterinární ordinace veterina ordinace pro psy, kočky a malá zvířata veterina pro králíky a hlodavce ordinace pro malá zvířata ošetření exotů veterinární péče vakcinace České Budějovice očkování zvířat České Budějovice očkování psů očkování malých zvířat čipování zvířat čipování České Budějovice pet pasy České Budějovice kastrace České Budějovice Petexpert nejlepší veterina nejlepší veterina v Jižních Čechách pojištění pro malá zvířata sonografie kardiologie SONO, RTG rentgenologie porodnictví malých zvířat interní medicína malých zvířat kardiologie malých zvířat dermatologie malých zvířat chirurgie měkkých tkání malých zvířat choroby očí malých zvířat zubní chirurgie malých zvířat léčení epilepsie malých zvířat akutní medicína malých zvířat moderní vybavení veterinární kliniky laboratorní vyšetření malých zvířat mikroskopická vyšetření malých zvířat zubní ošetření malých zvířat inhalační anestezie malých zvířat ultrazvuk malých zvířat broušení zubů hlodavců operační zákroky malých zvířat operační zákroky hlodavců ošetření exotických zvířat, plazů magnetoterapie choroby srdce malých zvířat choroby ledvin malých zvířat zjišťování, kontrola a stav březosti malých zvířat preventivní medicína malých zvířat neurologická onemocnění malých zvířat onkologie malých zvířat operace a řešení nádorů malých zvířat

Kategorie

Veterinář Zvířata drobná domácí Zvířata speciální Psi, kočky - potřeby, služby Chovatelé, potřeby pro chovatele Krmiva

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu