GEOMARK, s.r.o.

Termíny a realizaci práce naplánujeme s ohledem na Vaše možnosti.

0 (0 hodnocení)

+420 777 187 301

Main

Popis činnosti

Firma Geomark s.r.o. vznikla v roce 1997 a její hlavní náplní jsou zeměměřické práce v investiční výstavbě a v katastru nemovitostí.

Nejčastěji zpracováváme geometrické plány:

• pro rozdělení pozemku
• pro vyznačení budovy do KN ( ke kolaudaci)
• pro změnu hranice pozemku
• pro vyznačení průběhu věcného břemene na části pozemku (např. právo chůze a jízdy po části pozemku, vedení inženýrských sítí přes cizí pozemek)
• pro průběh vytyčené nebo vlastníky upřesněné hranice

Geodetické práce:

Důležitou součástí naší nabídky jsou geodetické práce při vytváření mapových podkladů, které jsou nutné pro následné projekční a architektonické práce - tzv. výškopis a polohopis. Výsledná část geodetického zaměření je pak zobrazení situace v digitální podobě nebo ve vhodném měřítku v podobě tisku na papír.

Zpracováváme dokumentaci skutečného provedení stavby kanalizace, plynovodů, vodovodů a kabelů NN dle správců jednotlivých sítí.

Při měření v terénu používáme totální stanici ZEISS RecElta a GNSS stanici CHC X900. Zpracování dat provádíme digitálním způsobem v programech Bentley MicroStation a Groma.

Okrajově se naše firma zabývá zprostředkováním prodeje všech druhů nemovitostí a pozemků.
Našim cílem je poskytovat rychlé a kvalitní služby, proto věříme, že i vy se stanete našim dalším spokojeným zákazníkem. Termíny a realizaci práce naplánujeme s ohledem na Vaše možnosti. _

Služby

Geodetické práce Zeměměřičské práce GP pro obnovu parcel Pozemkového katastru GP pro vyznačení věcného břemene GP pro zaměření nové stavby nebo přístavby ke kolaudačnímu řízení GP pro rozdělení pozemků Vytyčení staveb Vytyčení hranic pozemků Mapové podklady pro projekty Polohopisná a výškopisná zaměření Zaměření inženýrských sítí

Kontakty

Telefony

+420 777 187 301 Main
+420 774 452 143 Mobile

Emaily

geomark@geomark.cz
kadlec@geomark.cz

Odkazy

www.geomark.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu