Podlahové systémy Červinka & Syrový

Jsme specialisté na pokládání litých, průmyslových a betonových podlah.

0 (0 hodnocení)

+420 603 475 316

Main

Popis činnosti

PODLAHOVÉ SYSTÉMY - Červinka & Syrový mají dlouholeté zkušenosti (již přes 12 let) s realizacemi všech typů podlah - průmyslové, anhydritové a betonové podlahy. Zdarma zajistíme zaměření průmyslové podlahy, kalkulace nákladů na podlahu, poradenství a konzultace v oblasti anhydritových, betonových, epoxidových a polyuretanových podlah.

Specializujeme se na průmyslové podlahy řadu let. Realizovali jsme průmyslové podlahy prakticky všech typů a velikostí. Věříme, že i vy se stanete naším spokojeným zákazníkem v podlahářském oboru - průmyslové podlahy.

Investujeme do profesionálního vybavení - kalibrovaná měřidla Hilty, dvourotorové a jednorotorové strojní hladičky, brousící nástroje, vysokotlaké vodní kladivo.

Produkty

Průmyslové podlahy Betonové podlahy Artbeton - ražená dlažba Anhydritové podlahy Cementové podlahy Epoxidové a polyuretanové podlahy Podlahové systémy

Služby

Pokládání litých, průmyslových a betonových podlah Sanace betonových podlah Frézování betonových ploch Tryskání betonových ploch tlakovou vodou Zaměření podlahy Kalkulace Poradenství

Kontakty

Telefony

+420 603 475 316 Main
+420 603 570 424 Alt

Emaily

syrovy.k@podlahove-systemy.cz
cervinka.r@podlahove-systemy.cz

Odkazy

www.prumyslovepodlahy-liberec.cz website

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

  • Jaroměřice nad Rokytnou
  • Podlahy
0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu