Ověřená firma

Penzion Podzámčí

Ubytování v Jaroslavicích u Znojma.

0 (0 hodnocení)

+420 739 088 927

Popis činnosti

Hledáte ubytování ve Znojmě? Neváhejte a navštivte náš penzion Podzámčí! Naše ubytování v Jaroslavicích nabízí jednopatrové i krásné slunné mezonetové pokoje.

Všechny pokoje jsou vybavené sprchovým koutem, WC, televizí a W-Fi připojením. Nabízíme k dispozici i rodinný apartmán - možnost ubytovat 4 osoby, vybavený kuchyňským koutem, sociálním zařízením. Penzion je bezbariérový. Můžete si zapůjčit dětskou postýlku zdarma. Platíte až v den nástupu.

Součástí penzionu je i restaurace, která nabízí i denní meníčka. K příjemnému obědu můžete v pěkném počasí využít zahrádku.

I když nepřeje počasí pro naše ubytované hosty v Jaroslavicích nabízíme v našem penzionu ubytovaným hostům k dispozici i nové bowlingové dráhy. Vhodné i pro větší skupinky ubytovaných i s dětmi.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Jednolůžkový pokoj Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje Čtyřlůžkové pokoje Rodinný apartmán Sprchový kout a WC Televize Wi-Fi připojení

Služby

Ubytování Online rezervace Snídaně Restaurace Bowling Bezbariérový přístup Zapůjčení dětské postýlky zdarma Platba v den nástupu Zvířata nejsou povolena

Kontakty

Telefony

+420 739 088 927 hlavní telefon
+420 734 895 241 Bowling rezervace

Emaily

info@ubytovanijaroslavice.cz

Odkazy

www.ubytovanijaroslavice.cz
instagram/podzamci

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu