RainbowCars s.r.o. - autolakovna Praha 5

Jsme profesionální autolakovna a autoklempírna poskytující kompletní servis pro karoserii Vašeho vozu v Praze 5

0 (0 hodnocení)

+420 775 988 424

Main

Popis činnosti

Zabýváme se opravami karoserií všech značek, lakováním automobilů, motocyklů, veteránů, plastů, hliníkových kol, mícháním a prodejem barev, plněním sprejů, přípravou Vašeho vozu k prodeji. Nabízíme rovněž práce na rovnacím rámu a výměnu autoskel.
V naší autolakovně jsme připraveni se o Vás postarat od odtahu, až po předání Vašeho vozu přímo před Váš dům. Technologické vybavení a materiály, které k práci používáme, splňují nejpřísnější podmínky pracovních postupů oprav předepsaných výrobci.
Autoklempírna disponuje rovnacím rámem, na kterém je možno rovnat karosérie osobních i dodávkových automobilů všech značek. Dále provádíme výměnu autoskel, svařování plastů a montáž různých doplňků (např. tažných a zabezpečovacích zařízení, parkovacích asistentů a kamer). Všichni naši zaměstnanci jsou špičkoví odborníci v příslušných oborech s dlouholetou praxí ve značkových servisech.
Těšíme se na spolupráci s Vámi! _

Produkty

Antikorozní nástřik dutin a podvozků Originální náhradní díly Díly z druhovýroby (repliky) Použité díly z vrakoviště

Služby

Lakování jednotlivých dílů i celých vozidel Leštění světel, skel a lakovaných částí karoserií Míchání barev a plnění sprejů Úprava vozidel do firemních barev Lakování hliníkových kol a jiných doplňků Rovnání karoserie Výměna autoskel Svařování plastů Montáž různých doplňků Rychlé vyřizování zakázek Zapůjčení náhradního vozu Vyřizování pojistných událostí

Značky

Dupont

Kontakty

Telefony

+420 775 988 424 Main
+420 274 771 865 Alt
+420 604 269 934 Mobile

Emaily

info@rainbowcars.cz

Odkazy

www.autolakovna-autoklempirna-praha.cz/ website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu