Cukrárna ONDRA s.r.o.

Již přes 20 let širokou škálu našich výrobků, které uspokojí skutečně jakkoliv náročného zákazníka.

0 (0 hodnocení)

+420 775 746 769

Main

Popis činnosti

Když si objednáte dort či zákusky, téměř vždy se jedná o významnou událost. Ať už chcete udělat někomu radost nebo potěšit sami sebe. Proto Vám naše Cukrárna ONDRA s.r.o. dodává již přes 20 let širokou škálu našich výrobků, které uspokojí skutečně jakkoliv náročného zákazníka.

Nabízíme různé druhy chlebíčků, bagety, saláty. Dále nabízíme cca 150 druhů zákusků, mini dezertů, cca 300 druhů dortů, ovocné koláče, bábovky, svatební koláčky, ovocné poháry, suché korpusy, marcipánové modely a přízdoby.

Na přání Vám připravíme výslužky. Zajistíme Vám catering pro Vaši rodinou či firemní akci. Prodejny máme s příjemným posezením, letními zahrádkami. Příjemné posezení u nás najdou i rodiny s dětmi, pro které máme dětské koutky.


Pro naše zákazníky připravujeme i sezónní pečivo - velikonoční, vánoční. Objednávky dohodou, více naleznete na našich www stránkách. Navštivte naše prodejny a vyberte si z naší široké nabídky!

Těšíme se na Vaši návštěvu!.

Produkty

Dezerty Svatební koláče Zákusky Zmrzlina Dorty Svatební dorty Speciální dorty Marcipánové dorty Poháry Ovocné kytice Ovocné mísy Obložené mísy Chlebíčky Saláty Bagety

Služby

Cukrářská výroba Lahůdkářská výroba Cukrářská výrobna Catering Vlastní prodejny - cukrárny s posezením

Kontakty

Telefony

+420 775 746 769 Main

Emaily

vyroba@cukrarnaondra.cz

Odkazy

http://www.cukrarnaondra.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu