Ověřená firma

Základní škola Jablonec nad Nisou-Kokonín, Rychnovská 216, příspěvková organizace

Naše škola se skládá ze tří pracovišť, které leží na trase mezi centrem Jablonce nad Nisou a Rychnovem.

0 (0 hodnocení)

+420 483 302 140

Popis činnosti

Naše škola se skládá ze tří pracovišť, které leží na trase mezi centrem Jablonce nad Nisou a Rychnovem. V budovách v Janáčkově ulici na Vrkoslavicích a v Rychnovské 215 poblíž fotbalového hřiště v Kokoníně jsou umístněny první stupně. Žáci druhého stupně pak navštěvují budovu Rychnovská 216.

Jsme základní škola pro 300 žáků se školní jídelnou a školní družinou. Od září 2013 jsou povinné dva cizí jazyky, přibude k anglickému jazyku i jazyk německý.

Naše škola pořádá pro žáky mnoho společenských akcí, kterých se může zúčastnit široká veřejnost. Jedná se například o Mikulášskou besídku, Helloween, Dětský den, Karneval, Rozloučení se školou, Sportujeme celý rok, O ptáčka Vrkáčka, lyžařské závody, apod.

Všechny třídy vybaveny projekční digitální technikou a budeme vybavovat další. Kdybychom měli uvést hlavní důvody, proč plnit školní docházku právě na naší škole, určitě bychom neměli opomenout "rodinné" prostředí, které na škole vzhledem k relativně nižšímu počtu žáků vládne.

Služby

Základní vzdělání Školní družina Školní jídelna Plesy

Kontakty

Telefony

+420 483 302 140 hlavní telefon

Emaily

reditel@zskokonin.com

Odkazy

www.zskokonin.com

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6:30 - 16
Út 6:30 - 16 Dnes
St 6:30 - 16
Čt 6:30 - 16
6:30 - 16

Klíčová slova

ZŠ Jablonec nad Nisou plesy Jablonec nad Nisou základní škola Kokonín základní škola Jablonec nad Nisou ZŠ Kokonín škola Jablonec nad Nisou základka Jablonec nad Nisou školní družina Jablonec nad Nisou družina Jablonec nad Nisou jídelna Jablonec nad Nisou

Kategorie

Školy základní Školství

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu