Ověřená firma

Zlatá Olešnice - obecní úřad

Obec se rozkládá na stranách podél potoka Zlatník. V potoce se kdysi dávno rýžovalo zlato, jeho břehy jsou lemovány olšemi a právě od toho je název obce.

0 (0 hodnocení)

+420 483 769 190

Popis činnosti

Obecní úřad poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Provozujeme elektronickou úřední desku a e-podatelnu. Využít také můžete služby Czech POINT.

Zlatá Olešnice se rozkládá na stranách podél potoka Zlatník. Horní část obce spadá do chráněné oblasti Jizerských hor, nejvyšší je zde kopec Javorník, dosahující nadmořské výšky 826 metrů.

Rozloha katastru je 1595 ha. V současné době patří ke Zlaté Olešnici osada Stanový s rodným domem spisovatele Antala Staška, dále osada Lhotka a Navarov. V Navarově se nachází zřícenina hradu Navarov a zámeček - nyní penzion. Možnost pronájmu zdejší sokolovny - pro uspořádání zábavy, oslavy, svatby, sportovního utkání, soustředění či sportu jsme připravení Vám pronajmout celý sál s jídelnou a plně vybavenou kuchyní.

Lyžaři mají možnost vybrat si ze dvou tratí. Hlavní "červená" trať je v těsné blízkosti vleku, která je vhodná pro zkušenější lyžaře. Z vedlejší "modré" tratě je nádherný výhled na údolí Zlaté Olešnice a je vhodná pro méně zkušené lyžaře a děti. Lyžařský vlek je na jihozápadní straně kopce zvaného Javorník. Nově také naučná stezka - krajem Zlatých Olší - 4,5 km.

Služby

Obecní úřad Správce obce Czech POINT E-podatelna Pronájem sokolovny Koupaliště Dětské hřiště Turistika Lyžařský areál Naučná stezka Hrad Návarov (zřícenina) Zámeček v Návarově Rodný dům Antala Staška ve Stanovém

Kontakty

Telefony

+420 483 769 190 hlavní telefon
+420 483 769 013 Tel.

Emaily

ou@zlata-olesnice.cz
mistostarosta@zlata-olesnice.cz

Odkazy

www.zlata-olesnice.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu