Kruh - obecní úřad

87 (1 hodnocení)

+420 480 030 035

Akční nabídka

Popis činnosti

Obecní úřad Kruh poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Aktuality naleznete na on-line úřední desce. Žádosti se přijímají v úředních hodinách písemně nebo ústně. Jinak můžete použít elektronickou podatelnu. Obecní úřad je kontaktním místem Czech POINT.

Pravidelně pořádáme dětské dny, fotbalové turnaje (kategorie přípravek a v roce 2014 - 61. ročník turnaje dospělých), adventní podvečery, posezení pod Lípou u hasičárny, dálkový pochod Hanče a Vrbaty (38. ročník), silniční běh (31. ročník), karnevaly, plesy, divadelní představení. Široké sportovní vyžití jak pro děti, tak pro dospělé: tenisové kurty, fotbalové hřiště, koupaliště, dětské hřiště. Dominantou a symbolem obce je roubená zemědělská usedlost ze 17. století Tuláčkův statek (v majetku ČVUT Praha).

Tuláčkův statek
V obci Kruh se zachoval pozoruhodný objekt, který ji architektonicky obohacuje a stal se doslova jejím symbolem. Je to bývalá hospodářská usedlost čp. 1, podle dřívějšího majitele nazývána Tuláčkův statek. Je umístěna na malém návrší na východní straně obce při silnici odbočující do Roztok. Představuje významnou ukázku pozdně barokní lidové architektury svou typickou roubenou konstrukcí a výzdobou štítů pro oblast severovýchodních Čech, přesto zároveň ojedinělou svou velkolepou výstavbou i monumentalitou interiérových prostor. Právem je proto zařazena do I. kategorie památek lidové architektury pod rejstříkovým číslem 2645. Statek čp. 1 slučuje v dispozici funkci zemědělské usedlosti a faktorského domu. Po nové úpravě už areál není statkem, ale novým zařízením využívaným pro rekreaci zaměstnanců Fakulty architektury, pro výuku studentů, pořádání seminářů atd.

Kromě toho zde fakulta poskytuje ubytování.

Služby

fotbalové hřiště tenisové kurty dětské hřiště knihovna kamenné kino letní kino koupaliště (hřiště na beach volejbal) požární zbrojnice sokolovna kadeřnice masáže obecní hostinec Na Rychtě smíšené zboží drogerie

Kontakty

Telefony

+420 480 030 035 hlavní telefon
+420 606 280 856 Alt

Emaily

ou.kruh@seznam.cz

Odkazy

www.obeckruh.cz website

Hodnocení

Vstřícnost úředníků
100
Úřední hodiny
60
Rychlost
100
  • 87 od , 13.05.2015 11:12
    :) Prostě obecní úřad, jak má být!

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 12 13 - 17
St 7:30 - 12 13 - 17

Klíčová slova

Tuláčkův statek Subtropické zahradnictví Krakonošovo zahradnictví Fotbalové turnaje Společenské akce

Kategorie

Úřady krajské, městské a obecní, magistráty

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu