Ověřená firma

Karosářské a lakýrnické práce - Martin Pomp

0 (0 hodnocení)

+420 552 350 730

Akční nabídka

Popis činnosti

Potřebujete opravit poškrábaný lak či nabourané auto nebo chcete změnit barvu vozu? Karosérii Vašeho vozu opravíme a nalakujeme rychle a kvalitně v Autolakovně Martina Pompa v Opavě.
Specializujeme se na opravy karoserií. Naše autolakovna, ostatně jako celá dílna, je vybavena moderní technikou, s níž dosahujeme perfektních výsledků. K lakování vozidel používáme špičkové autolaky firmy STANDOX. Naše kvalifikace a zkušenosti se neustále zvyšují, proto nabízíme stále kvalitnější a rozmanitější práce.
Součástí autolakovny je i servis vozů. Provádíme mechanické opravy osobních, užitkových a dodávkových automobilů všech značek.
Zajišťujeme také prodej nových zimních i letních pneumatik a disků (plechové, alu) všech rozměrů. Vybrat si u nás můžete výrobky několika značek.

V naší karosárně uděláme všechno pro to, aby Váš vůz opět vypadal jako nový!
Garantujeme vysokou kvalitu odvedených prací, rychlost a dodržení smluveného termínu dokončení zakázky.

Služby

autolakovna pneuservis autoklempíři autoklempířské práce na osob. automobilech všech značek autolakýrnické práce na osob. automobilech všech značek leštění laku výměny výfuků čištění interiérů výměna autoskel svařování barevných kovů a plastů

Kontakty

Telefony

+420 552 350 730 hlavní telefon

Emaily

martinpomp@seznam.cz

Odkazy

www.karosarske-lakyrnickeprace-opava.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15:30 Dnes
Út 7 - 15:30
St 7 - 15:30
Čt 7 - 15:30
7 - 15:30

Klíčová slova

autolakovna poškrábaný lak nabourané auto karosárna servis opravy automobilů karosářské práce Opava lakýrnické práce Opava opravy karoserií pneuservis

Kategorie

Automobily - lakování Pneuservis Automobily - klempíři

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu