Ověřená firma

Pension Tenis - Centrum***

Moderní tenisový komplex nabízí 4 venkovní antukové kurty (2 z nich osvětlené), 3 kurty v pevné hale, v zimních měsících přetlakovou halu s antukovým povrchem, víceúčelové venkovní hřiště s kobercem a hřiště pro beachvolejbal.

0 (0 hodnocení)

+420 602 133 355

Popis činnosti

Náš pension je umístěn v klidném sportovním komplexu, je vzdálen pouze 5 minut chůze od starobylého centra města. V létě je možné využívat 4 venkovní antukové kurty a víceúčelové hřiště, na podzim a v zimě je k dispozici pevná tenisová hala se třemi kurty.

Je u nás možno pořádat tenisové pobyty a kempy, firemní turnaje v tenisu či volejbalu, pořádat školení. Tyto pobyty či turnaje Vám zajistíme s úplným servisem včetně občerstvení a organizace vlastního turnaje včetně doplňkového programu.

Součástí našeho pensionu je i venkovní letní bazén se slanou vodou, který je plně k dispozici našim hostům. V naší nekuřácké restauraci přímo v pensionu vám nabízíme vynikající kuchařské pochoutky, příjemné posezení nad skleničkou dobrého pití, profesionální obsluhu a milý personál, který Vám vyhoví ve všech Vašich přáních.

V teplých letních měsících můžete využít příjemného posezení na terase. Pro své hotelové hosty v pensionu zajišťujeme snídaňový bufet, polopenzi či plnou penzi a při pořádání sportovních akcí či turnajů zajišťujeme celodenní stravu dle Vašich požadavků. Zároveň Vám připravíme na Vaše přání grilovací barbecue či opečení selátka či volka.

Náš pension je vkusně a pěkně vybaven, pokoje pro hosty jsou moderní, čisté a poskytují kvalitní ubytování. Můžete se ubytovat ve dvoulůžkovém, třílůžkovém či čtyřlůžkovém pokoji. Pokoje máme vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a TV–SAT. Naši hosté mají možnost volného připojení Wi-Fi přímo na pokojích penzionu i v restauraci.

Pro rodiny s dětmi poskytujeme slevy na ubytování jejich ratolestí. Při placení vašeho pobytu nemusíte mít u sebe hotovost, ale můžete platit kreditní kartou VISA, EURO CARD, MASTER CARD, SODEXO PASS.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Ubytování Stravování Tenis Pronájem kurtů Beach volejbal Tenisová hala

Služby

Net – free internet WI-FI v celém pensionu a restauraci Parkoviště – vlastní parkoviště před pensionem pro 30 aut Masáže – možnost objednat masáže přímo v pensionu Restaurace – vlastní restaurace s českou kuchyní pro 50 osob, venkovní krytá terasa pro 40 osob Velkoplošná projekce v restauraci Bazén – venkovní bazén se slanou vodou pro hosty pensionu Recepce pensionu je otevřena od 8 do 21 hodin denně

Kontakty

Telefony

+420 602 133 355 hlavní telefon
+420 380 711 418 Tel.
+420 380 713 190 Fax

Emaily

pension@tenis-centrum.cz
tenis@tenis-centrum.cz

Odkazy

www.tenis-centrum.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu