Pension*** Tenis - Centrum Český Krumlov

Pension v klidném sportovním komplexu s vlastním parkovištěm, který je vkusně a moderně vybaven v jednom z nejkrásnějších historických českých měst.

0 (0 hodnocení)

+420 602 133 355

Popis činnosti

Náš pension je umístěn v klidném sportovním komplexu s vlastním kamerově střeženým parkovištěm, je vzdálen pouze 5 minut chůze od starobylého centra města patřícího do UNESCO. V létě je možné využívat 4 venkovní antukové kurty a víceúčelové hřiště, na podzim a v zimě je k dispozici pevná tenisová hala se třemi kurty.

Je u nás možno pořádat tenisové pobyty a kempy, firemní turnaje v tenisu či volejbalu, pořádat školení až pro 50 osob. Tyto pobyty či turnaje Vám zajistíme s úplným servisem včetně občerstvení a organizace vlastního turnaje včetně doplňkového programu.
VHODNÉ PRO POŘÁDÁNÍ FIREMNÍCH EVENTů !!!

Součástí našeho pensionu je i venkovní letní bazén se slanou vodou, který je plně k dispozici našim hostům. V naší nekuřácké restauraci přímo v pensionu vám nabízíme vynikající kuchařské pochoutky, příjemné posezení nad skleničkou dobrého pití, profesionální obsluhu a milý personál, který Vám vyhoví ve všech Vašich přáních.

V teplých letních měsících můžete využít příjemného posezení na terase. Pro své hotelové hosty v pensionu zajišťujeme snídaňový bufet, polopenzi či plnou penzi a při pořádání sportovních akcí či turnajů zajišťujeme celodenní stravu dle Vašich požadavků. Zároveň Vám připravíme na Vaše přání grilovací barbecue či opečení selátka či volka.

Náš pension je vkusně a pěkně vybaven, pokoje pro hosty jsou moderní, čisté a poskytují kvalitní ubytování. Můžete se ubytovat ve dvoulůžkovém, třílůžkovém či čtyřlůžkovém pokoji. Pokoje máme vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a TV–SAT. Naši hosté mají možnost volného připojení Wi-Fi přímo na pokojích penzionu i v restauraci.

Pro rodiny s dětmi poskytujeme slevy na ubytování jejich ratolestí. Při placení vašeho pobytu nemusíte mít u sebe hotovost, ale můžete platit kreditní kartou VISA, EURO CARD, MASTER CARD, SODEXO PASS.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Ubytování Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje Čtyřlůžkové pokoje Vlastní koupelna s WC Stravování - moderní restaurace s krytou terasou Tenis Firemní Eventy

Služby

Recepce pensionu je otevřena od 8 do 21 hodin denně Net–free internet Wi-Fi v celém pensionu a restauraci Parkoviště – vlastní parkoviště před pensionem pro 30 aut Masáže – možnost objednat masáže přímo v pensionu Restaurace – vlastní restaurace s moderní kuchyní pro 50 osob, venkovní krytá terasa pro 40 osob Velkoplošná projekce v restauraci Bazén – venkovní bazén se slanou vodou pro hosty pensionu Pronájem kurtů Firemní eventy

Jazyky

čeština němčina angličtina

Kontakty

Telefony

+420 602 133 355 hlavní telefon

Emaily

pension@tenis-centrum.cz
jiri.kutlak@tenis-centrum.cz vedoucí Tenis-Centra

Odkazy

www.tenis-centrum/pension

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu