Ověřená firma

Pension Tenis - Centrum***, Restaurace Tenis - Centrum

Pension s restaurací v moderním tenisovém komplexu nabízí 4 venkovní antukové kurty (2 z nich osvětlené), 3 kurty v pevné hale, v zimních měsících přetlakovou halu s antukovým povrchem, víceúčelové venkovní hřiště s kobercem a hřiště pro beachvolejbal.

0 (0 hodnocení)

+420 602 133 355

Popis činnosti

Náš pension je umístěn v klidném sportovním komplexu, je vzdálen pouze 5 minut chůze od starobylého centra města. V létě je možné využívat 4 venkovní antukové kurty a víceúčelové hřiště, na podzim a v zimě je k dispozici pevná tenisová hala se třemi kurty.

Je u nás možno pořádat tenisové pobyty a kempy, firemní turnaje v tenisu či volejbalu, pořádat školení. Tyto pobyty či turnaje Vám zajistíme s úplným servisem včetně občerstvení a organizace vlastního turnaje včetně doplňkového programu.

Součástí našeho pensionu je i venkovní letní bazén se slanou vodou, který je plně k dispozici našim hostům. V naší nekuřácké restauraci přímo v pensionu vám nabízíme vynikající kuchařské pochoutky, příjemné posezení nad skleničkou dobrého pití, profesionální obsluhu a milý personál, který Vám vyhoví ve všech Vašich přáních.

V teplých letních měsících můžete využít příjemného posezení na terase. Pro své hotelové hosty v pensionu zajišťujeme snídaňový bufet, polopenzi či plnou penzi a při pořádání sportovních akcí či turnajů zajišťujeme celodenní stravu dle Vašich požadavků. Zároveň Vám připravíme na Vaše přání grilovací barbecue či opečení selátka či volka.

Náš pension je vkusně a pěkně vybaven, pokoje pro hosty jsou moderní, čisté a poskytují kvalitní ubytování. Můžete se ubytovat ve dvoulůžkovém, třílůžkovém či čtyřlůžkovém pokoji. Pokoje máme vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a TV–SAT. Naši hosté mají možnost volného připojení Wi-Fi přímo na pokojích penzionu i v restauraci.

Pro rodiny s dětmi poskytujeme slevy na ubytování jejich ratolestí. Při placení vašeho pobytu nemusíte mít u sebe hotovost, ale můžete platit kreditní kartou VISA, EURO CARD, MASTER CARD, SODEXO PASS.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Ubytování Stravování - moderní restaurace s krytou terasou Tenis Pronájem kurtů Beach volejbal Tenisová hala

Služby

Net – free internet WI-FI v celém pensionu a restauraci Parkoviště – vlastní parkoviště před pensionem pro 30 aut Masáže – možnost objednat masáže přímo v pensionu Restaurace – vlastní restaurace s moderní kuchyní pro 50 osob, venkovní krytá terasa pro 40 osob Velkoplošná projekce v restauraci Bazén – venkovní bazén se slanou vodou pro hosty pensionu Recepce pensionu je otevřena od 8 do 21 hodin denně

Kontakty

Telefony

+420 602 133 355 hlavní telefon
+420 380 711 418 Tel.
+420 380 713 190 Fax

Emaily

pension@tenis-centrum.cz
tenis@tenis-centrum.cz

Odkazy

www.tenis-centrum.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu