Ověřená firma

Dopravní podnik města Pardubic, a.s.

Nákup jízdenky kdekoliv a kdykoliv a navíc bezhotovostně. SMS jízdenka je služba Dopravního podniku města Pardubic a.s. (DPMP a.s.) a je možné ji používat ve všech prostředcích městské hromadné dopravy, které provozuje DPMP a.s.

0 (0 hodnocení)

+420 466 899 111

ústředna

Popis činnosti

Dopravní podnik města Pardubic a.s. pomáhá usnadňovat vaše každodenní přesuny po Pardubicích, ať už cestujete za prací, zábavou či třeba nákupy.

V našem vozovém parku naleznete stále více moderních nízkopodlažních vozidel, která splňují požadavky pro městskou hromadnou dopravu začátku nového století.

V dnešní době není problém pronajmout si cokoliv a naše vozidla nejsou výjimkou. Ať už potřebujete odvézt třídu III. B na hodinu plavání či přepravit zaměstnance na začátek směny, vždy pro vás najdeme optimální řešení. Dopravíme vás rychle a pohodlně odkudkoliv kamkoliv. To platí nejen pro MHD, ale samozřejmě i pro vámi objednaný autobus s naším logem.

Mimo služeb MHD nabízíme mnoho dalších služeb, jako je např. autoškola, zájezdová doprava, výletní loď, čerpací stanice, rehabilitace a mnoho dalších.

Služby

autoškola a školicí středisko zájezdová doprava čerpací stanice plnící stanice CNG servisní služby reklama rehabilitační středisko výletní loď Arnošt z Pardubic

Kontakty

Telefony

+420 466 899 111 ústředna
+420 466 899 110 Fax
+420 466 899 299 Jitka Malinská - vedoucí marketingu

Emaily

jitkam@dpmp.cz

Odkazy

www.dpmp.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop Dnes
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

zájezdová doprava autobus na objednávku výletní loď autobusy autobusová doprava SMS jízdenka MHD Pardubice čerpací stanice plnicí stanice CNG autoškola servisní služby přeprava osob reklamní plochy rehabilitace parkovací karty

Kategorie

Dopravní společnosti Nákladní automobily, autobusy Autobusová doprava

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu