Ověřená firma

Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32

Naše střední škola nabízí jeden maturitní a dva učební obory.

0 (0 hodnocení)

+420 373 396 487

Mgr. Milan Oravec - ředitel

Popis činnosti

Máte doma deváťáka a rozhodujete se, kam půjde dál? Přijďte k nám, v naší škole se nudit nebude. Ve školním roce 2013/2014 se stala naše škola nejúspěšnější v krajských soutěžích odborných učilišť v Plzeňském kraji.

V hodnocení současných žáků i absolventů se škola opakovaně objevuje na předním místě v anketě Střední škola roku. Vzdělávací nabídka je zaměřena nejen na žáky z regionu severního Plzeňska, ale je využívána i zájemci ze Středočeského, Karlovarského a Ústeckého kraje.

Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách s využitím audiovizuální techniky, Wi-Fi neomezeně v celém areálu, odborný výcvik v technických oborech se z velké části uskutečňuje na smluvních pracovištích. Škola má k dispozici moderní domov mládeže, nedílnou součástí zařízení je školní jídelna s celodenním stravováním, v blízkosti školy je víceúčelové hřiště.

V rámci studia technických učňovských oborů škola poskytuje přípravu pro řidičské oprávnění skupiny B, C příp. T, a rovněž certifikát pro svařování plamenem a v ochranné atmosféře. Nabízen je i kurz obsluhy vysokozdvižného vozíku a profesní kurz pro budoucí řidiče nákladních automobilů.

Žáci maturitního oboru vykonávají individuální odbornou praxi ve schválených zařízeních podle vlastního výběru. Řada z nich aktivně působí v dobrovolnických organizacích. Žákům školy jsou v průběhu studia nabízeny další aktivity, zejména sportovní a odborné. Ve všech oborech je vyučován anglický nebo německý jazyk.

Kvalitní dopravní spojení do Kralovic zajišťuje pravidelná autobusová i vlaková doprava.

Těšíme se na Vás!

Produkty

75-41-M/01 - Sociální činnost 23-68-H/01 - Mechanik opravář motorových vozidel (automechanik) 41-55-H/01 - Opravář zemědělských strojů

Služby

Střední škola Maturitní obor Učební obory Školní jídelna Domov mládeže Volnočasové aktivity Charitativní program

Kontakty

Telefony

+420 373 396 487 Mgr. Milan Oravec - ředitel
+420 373 397 911 Mgr. Alena Kupková - zástupkyně ředitele
+420 373 396 424 Pavlína Bičovská - Vychovatelka

Emaily

info@sskralovice.cz

Odkazy

www.sskralovice.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu