Ověřená firma

Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32

0 (0 hodnocení)

+420 373 396 487

Akční nabídka

Popis činnosti

Máte doma deváťáka a rozhodujete se, kam půjde dál? Přijďte k nám, v naší škole se nudit nebude… Ve školním roce 2013/2014 se stala naše škola nejúspěšnější v krajských soutěžích odborných učilišť v Plzeňském kraji.

V hodnocení současných žáků i absolventů se škola opakovaně objevuje na předním místě v anketě Střední škola roku.
Vzdělávací nabídka je zaměřena nejen na žáky z regionu severního Plzeňska, ale je využívána i zájemci ze Středočeského, Karlovarského a Ústeckého kraje. V současné době je kapacita školy 300 žáků. Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách s využitím audiovizuální techniky, WI-FI neomezeně v celém areálu, odborný výcvik v technických oborech se z velké části uskutečňuje na smluvních pracovištích. Škola má k dispozici moderní domov mládeže, nedílnou součástí zařízení je školní jídelna s celodenním stravováním, v blízkosti školy je víceúčelové hřiště. V rámci studia technických učňovských oborů škola poskytuje přípravu pro řidičské oprávnění skupiny B, C příp. T, a rovněž certifikát pro svařování plamenem a v ochranné atmosféře. Nabízen je i kurz obsluhy vysokozdvižného vozíku a profesní kurz pro budoucí řidiče nákladních automobilů.

Žáci maturitního oboru vykonávají individuální odbornou praxi ve schválených zařízeních podle vlastního výběru. Řada z nich aktivně působí v dobrovolnických organizacích. Žákům školy jsou v průběhu studia nabízeny další aktivity, zejména sportovní a odborné. Ve všech oborech je vyučován anglický nebo německý jazyk. Kvalitní dopravní spojení do Kralovic zajišťuje pravidelná autobusová i vlaková doprava.


Vzdělávací nabídka pro školní rok 2015/2016:
Čtyřletý studijní obor (zakončený maturitní zkouškou):
● 75-41-M/01 Sociální činnost
Tříleté učební obory (zakončené závěrečnou zkouškou a získáním výučního listu):
● 23-68-H/01 Mechanik opravář motorových vozidel
● 41-55-H/01 Opravář zemědělských strojů

Služby

střední škola školní jídelna domov mládeže

Kontakty

Telefony

+420 373 396 487 hlavní telefon

Emaily

info@sskralovice.cz

Odkazy

www.sskralovice.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu