Ověřená firma

Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32

0 (0 hodnocení)

+420 373 396 487

Akční nabídka

Popis činnosti

Máte doma deváťáka a rozhodujete se, kam půjde dál? Přijďte k nám, v naší škole se nudit nebude… Ve školním roce 2013/2014 se stala naše škola nejúspěšnější v krajských soutěžích odborných učilišť v Plzeňském kraji.

V hodnocení současných žáků i absolventů se škola opakovaně objevuje na předním místě v anketě Střední škola roku.
Vzdělávací nabídka je zaměřena nejen na žáky z regionu severního Plzeňska, ale je využívána i zájemci ze Středočeského, Karlovarského a Ústeckého kraje. V současné době je kapacita školy 300 žáků. Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách s využitím audiovizuální techniky, WI-FI neomezeně v celém areálu, odborný výcvik v technických oborech se z velké části uskutečňuje na smluvních pracovištích. Škola má k dispozici moderní domov mládeže, nedílnou součástí zařízení je školní jídelna s celodenním stravováním, v blízkosti školy je víceúčelové hřiště. V rámci studia technických učňovských oborů škola poskytuje přípravu pro řidičské oprávnění skupiny B, C příp. T, a rovněž certifikát pro svařování plamenem a v ochranné atmosféře. Nabízen je i kurz obsluhy vysokozdvižného vozíku a profesní kurz pro budoucí řidiče nákladních automobilů.

Žáci maturitního oboru vykonávají individuální odbornou praxi ve schválených zařízeních podle vlastního výběru. Řada z nich aktivně působí v dobrovolnických organizacích. Žákům školy jsou v průběhu studia nabízeny další aktivity, zejména sportovní a odborné. Ve všech oborech je vyučován anglický nebo německý jazyk. Kvalitní dopravní spojení do Kralovic zajišťuje pravidelná autobusová i vlaková doprava.


Vzdělávací nabídka pro školní rok 2015/2016:
Čtyřletý studijní obor (zakončený maturitní zkouškou):
● 75-41-M/01 Sociální činnost
Tříleté učební obory (zakončené závěrečnou zkouškou a získáním výučního listu):
● 23-68-H/01 Mechanik opravář motorových vozidel
● 41-55-H/01 Opravář zemědělských strojů

Služby

střední škola školní jídelna domov mládeže

Kontakty

Telefony

+420 373 396 487 hlavní telefon

Emaily

info@sskralovice.cz

Odkazy

www.sskralovice.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 16
Út 7:30 - 16
St 7:30 - 16 Dnes
Čt 7:30 - 16
7:30 - 16

Klíčová slova

střední škola Kralovice domov mládeže Kralovice vzdělávání Kralovice školní jídelna Kralovice ubytování žáků střední škola plzeňský kraj obor opravář zemědělských strojů mechanik opravář motorových vozidel obor sociální činnost SŠ Kralovice

Kategorie

Školy střední

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu