Popis činnosti

Firma KOEXIM s.r.o. nabízí pilařské stroje, jako je ostřička a rozvaděč zubů pilových kotoučů, listů a pásů, dále pila rámová a pila omítací.

Firma je zaměřena na prodej strojů a zařízení pro přípravu nástrojů na zpracování dřeva. Především různých typů ostřiček, rozvaděčů zubů a válcovaček na pilové listy strojních rámových pil, na pilové pásy kmenových i truhlářských pásových pil a na pilové kotouče rozváděné, s břitovými destičkami SK i se skupinovým ozubením "Hanibal".

Předmětem prodeje jsou i stroje použitelné do technologických sestav pilařské výroby např. rámová pila strojní, pásová pila kmenová, omítací pila.

Stroje a zařízení pochází z produkce tuzemských i zahraničních výrobců. Na prodávaný sortiment firma poskytuje dvouletou záruku, odborný záruční i pozáruční servis, zaškolení obsluhy, poradenské služby a zajišťuje dodávku optimálních brousicích kotoučů.

Firma působí na tuzemském trhu od 1.4.2000. Od 8.2.2011 se změnila na společnost KOEXIM s.r.o. s identickým místem sídla.

Produkty

ostřičky rozvaděče rámové pily omítací pily myčky nástrojů

Služby

prodej pilařských a truhlářských nástrojů záruční i pozáruční servis zaškolení obsluhy poradenské služby dodávka kotoučů

Značky

KOEXIM s.r.o.

Kontakty

Telefony

+420 777 171 309 hlavní telefon
+420 569 420 223 další telefon

Emaily

pilteko@jihlavsko.com

Odkazy

http://www.koexim.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu