Statutární město Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou se nachází v oblasti Jizerských hor. Město bylo vystavěno uprostřed zeleně, v široké kotlině tvořené řekou Nisou.

0 (0 hodnocení)

+420 483 357 111

Main

Popis činnosti

Magistrát města Jablonce poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Magistrát provozuje jednu elektronickou podatelnu, která je určena pro příjem všech datových zpráv. Dále také provozujeme elektronickou úřední desku. Využít také můžete služby Czech POINT.

Jablonec nad Nisou s téměř 45 000 obyvateli je správním, kulturním i sportovně rekreačním střediskem Jizerských hor. První zmínka o Jablonci je z roku 1356. Rozkládá se na ploše 3 135 ha, v nadmořské výšce cca 500 metrů. Terén je kopcovitý, vládne zde horské podnebí. Město bylo vystavěno uprostřed zeleně, v široké kotlině tvořené řekou Nisou.

Jablonec nad Nisou je přirozeným kulturním i sportovně rekreačním centrem regionu. Architektonicky je městem mladým, k jeho největšímu rozkvětu docházelo až koncem 19. a začátkem 20. století. Za prohlídku stojí mnoho zajímavých míst, významných staveb i čtvrtí. Naleznete zde nepřehlédnutelné stopy secese, funkcionalismu a novorenesance.

Jablonec nad Nisou zve všechny, kteří hledají pestrou a aktivní dovolenou. Jeho návštěvou můžete spojit výhody městského života jako je kulturní a sportovní vyžití, s výhodami plynoucími z jeho polohy v blízkosti Jizerských hor. _

Služby

Služby magistrátu pro veřejnost Elektronická úřední deska E-podatelna Czech POINT Samospráva Finance Úřady a instituce Projekty Kultura a sport Společnost Doprava a komunikace Vzdělávání Zdravotnictví a sociální služby Životní prostředí Bezpečnost Podnikání Územní plánování Městská policie

Kontakty

Telefony

+420 483 357 111 Main

Emaily

mujablonec@mestojablonec.cz
epodatelna@mestojablonec.cz

Odkazy

www.mestojablonec.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu