Gastro Fiedor

Velkokapacitní kuchyně, rozvoz jídel, gastro služby Dvůr Králové nad Labem.

0 (0 hodnocení)

+420 499 629 527

Popis činnosti

Hledáte vhodnou jídelnu k polednímu stravování ať už k rozvozu menu nebo konzumaci přímo v jídelně? Kontaktujte naši jídelnu ve Dvoře Králové nad Labem.

Naše společnost se zabývá přípravou a rozvozem obědů. Firmám nabízíme individuální přístup a považujeme za vhodné se s Vámi sejít, abychom se mohli co nejlépe domluvit, přiblížit se Vašim potřebám a nabídnout Vám příznivou cenu.

Jídelní lístek se skládá z nabídky polévky a 4 druhů hlavních jídel. Je pečlivě sestavován týden předem a je vždy předem dostupný na našich webových stránkách. Samotné objednávky se uzavírají jeden den předem. Pro naše zákazníky zajišťujeme i balená jídla, která můžete využít jako rychlé večeře, na chatu na víkend nebo například do práce na noční směnu.

K naší kuchyni patří neodmyslitelně i moderní jídelna, naleznete u nás čisté a klidné prostředí pro Vaše stravování. Jídla jsou vždy čerstvá (každý den vaříme od nuly), vybrat si můžete minimálně z 8 jídel denně.

V naší restauraci připravujeme i různé společenské akce, jako jsou např. svatby, rodinné oslavy, rauty nebo podnikové akce. V restauraci je 120 míst k sezení a naleznete zde i dětský koutek. Samozřejmostí je nekuřácké prostředí, příjemná obsluha a Wi-Fi připojení. Přijďte ochutnat každý den čerstvě vařená jídla podle klasických českých receptur.

Zajistíme pro Vás cateringové služby a vše potřebné pro oslavy. Náš proškolený personál Vám bude vždy k dispozici. Všechna jídla pro občerstvení se připravují v naší moderní kuchyni ve Dvoře Králové n.L. ,, Vorlech“. Vždy čerstvě uvařené, vždy z čerstvých a převážně lokálních surovin.

Budeme se snažit vyjít Vám ve všem vstříc a vyhovět Vašim požadavkům.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Polední menu Domácí moučníky Domácí buchty

Služby

Rozvoz obědů Jídelna Cateringové služby Wi-Fi Dětský koutek Rauty Bankety Svatby Firemní večírky Společenské akce Narozeninové oslavy Třídní srazy Zajištění drobností a vybavení na oslavy

Kontakty

Telefony

+420 499 629 527 hlavní telefon
+420 736 656 643 Mobil
+420 737 045 203 mobilní telefon

Emaily

gastrofiedor@centrum.cz

Odkazy

http://www.gastrofiedor.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu