MUDr. Jitka Mikšovicová - Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost, Rakovník

0 (0 hodnocení)

+420 602 269 474

Main

Popis činnosti

MUDr. Jitka Mikšovicová zajišťuje léčebnou a preventivní péči pro děti a dorost do 19 let, provozuje dětskou poradnu a provádí odběry biologického materiálu a aplikaci standardních i nadstandardních očkovacích látek.

Upřednostňuji individuální přístup k dítěti a snažím se, aby dítě nemělo strach z lékařských prohlídek, naopak aby pochopily, že je třeba je vyšetřit a posoudit jejich zdravotní stav. Přístup k dětem je samozřejmě závislý na jejich věku.

Dětský věk provází celá řada nemocí, jde zejména o virová onemocnění, které se projevuje charakteristickou vyrážkou po těle. Díky očkování se některé nemoci objevují velmi zřídka, jedná se například o zarděnky nebo spalničky.

Cílem každé preventivní prohlídky je podrobné tělesné vyšetření a posouzení vývoje dítěte, to znamená měření růstu, tělesné hmotnosti, vyšetření smyslů, pulzu, tlaku krve, vyšetření moče, kontrola pohlavního dospívání apod.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Píchání i nastřelování uší na náušnice Preventivní prohlídky Kontrola pohlavního dospívání Streptest CRP test Očkování

Služby

Dětská a dorostová lékařka Spolupracuji s pojišťovnami: Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR - 111 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR - 211 Vojenská zdravotní pojišťovna ČR - 201 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna - 205 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - 207 Revírní bratrská pokladna - 213

Kontakty

Telefony

+420 602 269 474 Main

Emaily

jitmik@seznam.cz

Odkazy

https://www.detskylekarrakovnik.eu/ website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 11 11:30 - 15
Út 7:30 - 11 13 - 15
St 7 - 11 13 - 15 Dnes
Čt 7 - 11 13 - 15
7:30 - 11 13 - 15

Dopolední ordinace pro děti zdravé zvané na preventivní prohlídky a očkování. Odpoledne budou ošetřeni nemocní po telefonickém objednání.

Klíčová slova

dětský lékař dorostový lékař praktický lékař pro děti praktický dětský lékař MUDr. Mikšovicová dětská onemocnění Rakovník dětský lékař Rakovník dětská lékařka Rakovník MUDr. Mikšovicová Rakovník očkování dětí Rakovník dorostový lékař Rakovník lékař pro děti Rakovník praktický dětský lékař Rakovník CRP u dětí Rakovník streptest u dětí Rakovník dětské nemoci Rakovník dětské onemocnění Rakovník

Kategorie

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu