Kominictví - Pavel Máša - Příbram, Dobříš, Sedlčany

Nezapomínejte, že dle nového předpisu je předepsána povinná kontrola komínu pro zdroje vytápění 1x ročně. Nenechávejte proto nic na poslední chvíli a objednejte si naše služby ještě dnes.

0 (0 hodnocení)

+420 736 217 360

Main

Popis činnosti

Máte problém s komínem? Už netáhne jako dříve? Jste z Příbrami, Dobříše, Rožmitálu pod Třemšínem či okolí a hledáte spolehlivé kominictví, které se zkrátka postará o vše, co s komínem souvisí? Ať už budete potřebovat vyčistit komín nebo třeba provést revizi, neváhejte nás oslovit. Jsme tady právě pro Vás.

Nabízíme čištění a kontrolu komínů, revize komínů, vložkování a frézování komínů pro plynná, kapalná i tuhá paliva. Dodání a stavba komínů. Zajišťujeme veškeré kominické práce – od čištění, revizních prohlídek komínů, stavby komínových těles, až po frézování a vložkování komínů. Ať už jste z Příbrami nebo z přilehlých měst a obcí, neváhejte se na nás obrátit. Kominické práce zajišťujeme v celém Středočeském kraji.

Za dobu naší činnosti jsme získali mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí a doporučují nás svým známým. _

Produkty

Komíny Kouřovody

Služby

Čištění komínů Kontrola komínů Frézování komínů Vložkování komínů Dodání a montáž nových komínů Dodání a montáž kouřovodů Mechanické odstraňování dehtu

Kontakty

Telefony

+420 736 217 360 Main
+420 321 021 737 Alt

Emaily

masap@centrum.cz

Odkazy

www.kominictvi-pribram.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu