Centrum komplexní péče CZ, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 602 703 674

Akční nabídka

Popis činnosti

Poskytujeme ošetřovatelskou domácí péči ordinovanou lékařem, která je hrazena ZP na základě uzavřených smluv, spolupracujeme se všemi praktickými lékaři, dětskými lékaři a dia poradnami. Nabízíme a zajišťujeme pomoc komukoliv, kdo ji potřebuje, bez omezení věku, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, v rámci okresu Ústí nad Orlicí. Bez ordinace lékaře lze sjednat péči za přímou úhradou, nad rámec úhrady zdravotního pojištění.

Na základě živnostenského oprávnění poskytujeme služby osobního charakteru a pro osobní hygienu, dále služby pro rodinu a domácnost. Smluvními partnery jsou zdravotní pojišťovny: 111, 201, 211, 205, 207.

Služby

komplexní ošetřovatelská péče nácvik soběstačnosti, sebepéče ošetřovatelská rehabilitační péče příprava a podávání léků kontroly krevního tlaku, glykémie, váhy kontrolní odběry krve, moče kontrolní odběry u diabetiků, nácvik a aplikace inzulínu inhalace, biopsychosociální poradenství ambulantní forma hospice zapůjčení kompenzačních pomůcek za úhradu převazy kožních defektů, dekubitů, vlhké hojení ran aplikace terapeutických obvazů

Kontakty

Telefony

+420 602 703 674 hlavní telefon
+420 465 523 997 Alt

Emaily

verspa@seznam.cz

Odkazy

http://ckpuo.unas.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop Dnes
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

ošetřovatelská péče pečovatelská služba rehabilitační léčba kontrolní odběry krve, moče biopsychosociální poradenství

Kategorie

Péče o seniory, o dlouhodobě a těžce nemocné

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu