Monika Nedorostová - Styl studio, solárium, sauna

0 (0 hodnocení)

+420 567 213 464

Popis činnosti

Nabídka kosmetiky a kosmetických služeb v Telči - tetování, permanentní make-up, chemický peeling, slavnostní a svatební make-up, dále také nastřelování náušnic a aplikace biostimulačního laseru a přístroje belex-08. Také zprostředkováváme cenově výhodné a osvědčené odstranění pigmentových skvrn a rozšíření žilek laserem.

Dále v našem studiu můžete využít pedikúry, základní manikúry, modeláže nehtů, parafínových zábalů na ruce, kadeřnictví, masáže těla (klasická, čokoládová masáže nebo masáž lávovými kameny), trvalého odstranění ochlupení celého těla laserem, fotoomlazení laserem a vyhřátí v sauně.

Pracujeme s kosmetickými značkami jako je Germaine De Capuccini, Ainhoa, Keenwellpeelingy Mesosystem, Alcina, Arabesque, Golden Rose. Kosmetiku těchto značek si můžete v studiu i zakoupit.

Nabízíme komplexní péči za přijatelné ceny pod jednou střechou. Kosmetické služby je možné objednat během týdne, solárium můžete navštívit bez objednání, saunu je možné objednat ze dne na den, tetování a permanentní make-up se objednává 3 týdny až 1 měsíc dopředu.

Přijímáme různé druhy poukázek například Sodexo, Ticket, Edenred.

Produkty

předplatné speciálních kúr předplatné sauny a solária dárkové poukazy

Služby

tetování permanentní make-up chemický peeling make-up - slavnostní, svatební nastřelování náušnic aplikace biostimulačního laseru odstranění pigmentových skvrn rozšíření žilek laserem

Kontakty

Telefony

+420 567 213 464 hlavní telefon

Emaily

monikakosmetika@seznam.cz

Odkazy

www.kosmetikatelc.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 18:30
Út 8 - 18:30
St 8 - 18:30 Dnes
Čt 8 - 18:30
8 - 18:30

Klíčová slova

Kosmetika Kadeřnictví Mankúra Pedikúra Telč Kosmetické služby Telč

Kategorie

Kosmetické salony

Platební metody

  • hotově
  • SODEXO
  • TICKETRESTAURANT

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu