Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace

Základní a mateřská škola s prvky daltonské a alternativní výuky.

0 (0 hodnocení)

+420 548 212 014

Main

Popis činnosti

Základní škola Přemyslovo náměstí je členem Czech Dalton. V rámci vzdělávání žáků kombinuje klasické vzdělání a daltonské prvky, a tak napomáháme jejich všestrannému rozvoji, výuka některých předmětů v jazyce anglickém - metodou CLIL.

Daltonský učební plán je metodický způsob výuky, jehož hlavními principy jsou volnost, svoboda, spolupráce a samostatnost. Náš žák si může volně vybrat, který úkol splní dříve a který později a spolupracovat na práci, která mu nejde.

O zdraví dětí pečujeme díky projektu Škola a míče - zdravá záda a dlouhodobě se účastní projektu Školní mléko a Ovoce do škol. V naší škole organizovaně třídíme odpad – a to papír a plasty. Více o třídění odpadu na naší škole naleznete zde.

Škola se také aktivně zapojuje do evropských projektů rozvíjejících kvalitu vzdělávání, přehled uskutečněných a probíhajících projektů naleznete v sekci Projekty školy na našich www stránkách.

Služby

Školní jídelna Školní družina Moderní trendy ve výuce Vzdělávání CLIL Czech Dalton Škola a míče - zdravá záda Školní mléko a ovoce do škol

Členství v profesních spolcích

CzechDalton

Kontakty

Telefony

+420 548 212 014 Main
+420 548 217 558 Alt

Emaily

reditelka@zspremyslovo.cz

Odkazy

www.zspremyslovo.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu