Hrdličková Lenka JUDr.

Jsem tady pro Vás!

0 (0 hodnocení)

+420 545 214 284

Akční nabídka

Popis činnosti

Potřebujete právní pomoc či právní poradenství, abyste mohli vyřešit svůj problém? Hledáte spolehlivého právníka s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi? JUDr. Lenka Hrdličková Vám nabízí pomocnou ruku i jako zapsaný mediátor a to jak v Brně, tak na celém území České republiky.

Nabízím komplexní právní služby jak soukromým osobám, tak obchodním společnostem, družstvům, podnikatelům i obcím. Specializuji se na poradenství v oblasti občanského, obchodního, rodinného a trestního práva.

Při poskytování právních služeb kladu důraz na individuální přístup ke každému klientovi, profesionální jednání založené na znalosti právní problematiky s ohledem na zájmy klienta. Právní služby mohou spočívat v právní konzultaci, právním zastoupení i v dlouhodobé spolupráci.

Mediaci poskytuji v následujících oblastech: rodinná a manželská mediace, obchodní a občanské spory, pracovněprávní spory, spotřebitelské spory a spory sousedské.

Služby

právní poradenství a služby zpracování smluv převody nemovitostí právní zastoupení u soudu sepis žalobních návrhů právní pomoc při zakládání obchodních společností účast na úkonech orgánů v trestním řízení obhajoba v řízení před soudy všech stupňů zastupování v řízení na plnou moc spolupráce s notáři, soudními znalci, účetními a daňovými poradci, soudními exekutory mimosoudní řešení sporů - mediace

Kontakty

Telefony

+420 545 214 284 hlavní telefon
+420 604 241 102 Alt

Emaily

akhrdlickova@gmail.com

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16:30
Út 8 - 16:30
St 8 - 16:30
Čt 8 - 16:30
8 - 16:30

Dále dle individuální dohody.

Klíčová slova

advokát právník mediátor mediační služby řešení sporů advokátní kancelář Brno advokát Brno Hrdličková Lenka JUDr. právní poradenství občanské právo majetková vypořádání náhrada škody právník Brno mediační služby Brno mediátorka Brno právní zastoupení

Kategorie

Advokáti Právní poradenství

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu