FRIGOM, s.r.o.

Klimatizace je již dnes neodmyslitelnou součástí našeho života.

0 (0 hodnocení)

+420 777 846 030

Main

Popis činnosti

Základní filozofií naší firmy je poskytovat kompletní služby zákazníkům v oblasti klimatizačních systémů. Hlavní důraz klademe na odbornost a kvalitu poskytovaných služeb.

Zajišťujeme a provádíme veškeré servisní a technické služby. Zákazník si vedle komplexní služby může vybrat i samostatnou servisní službu dle konkrétní potřeby. Servis technického zařízení budov nabízíme pro všechny zákazníky, kteří ve svých objektech mají zařízení, jako jsou vzduchotechniky, klimatizace.

Při realizaci zakázek je naší prioritou kvalita prováděných prací a komponentů. Samozřejmostí je rychlost realizace zakázky a přizpůsobení se potřebám zákazníka. Díky široké nabídce modelů klimatizačních jednotek jsem připraveni vyhovět různým požadavkům.

V případě zájmu o naše služby Vás bezplatně navštíví náš technik a vypracuje Vám cenovou nabídku uzpůsobenou Vašim potřebám.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Klimatizace Chladicí zařízení Tepelná čerpadla Kondenzační odvlhčovače

Služby

Dodávka a montáž klimatizací Montáže klimatizačních zařízení Servis klimatizací a VZT Provoz a správa budov Promývání chladicích okruhů Revize úniku chladiva

Kontakty

Telefony

+420 777 846 030 Main

Emaily

frigom@frigom.cz
my@frigom.cz

Odkazy

http://www.frigom.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu