Úklidová firma Brno - Luboš Macháček

Firma odpovídá za škody způsobené svou činností do výše 60 000 000,- Kč. Na tuto částku má uzavřenou pojistnou smlouvu s pojišťovnou UNIQA pojišťovna, a.s.

0 (0 hodnocení)

+420 511 200 855

Popis činnosti

Společnost Luboš Macháček byla založena v roce 1993.

Za dobu našeho působení a dynamického rozvoje jsme se dostali na kvalitativní i cenovou úroveň, která se stala důstojnou konkurencí již dlouhodobě zavedených firem. Rychlý rozvoj mají především činnosti spojené s úklidem objektů. Zde se soustřeďujeme na zákazníky, kteří upřednostňují kvalitu provedených služeb spojenou s přesunutím plné odpovědnosti za stálý úklid na nás jako dodavatele. Vzájemná bezproblémová spolupráce se opírá o pečlivé zpracování režimu úklidu, rozpisu úklidových ploch v některých případech i generelu podlaží. Nejdůležitější a nenahraditelnou složkou spolupráce je osobní přístup a otevřenost v jednání k zákazníkovi.

Své služby jsme schopni zajišťovat ve zdravotnických zařízeních, průmyslových podnicích, kancelářských i historických objektech.

Služby

stálý úklid úklidové služby čistící a úklidové služby úklid kanceláří úklid ve zdravotnických zařízeních úklid skladů a výrobních prostor správa a údržba nemovitostí dodávky hygienického programu bezpečnostní integrované systémy práce ve výškách za pomocí horolezecké techniky speciální čištění výpočetní techniky dodávky úklidových prostředků dodávky hygienických potřeb dodávky drogerie

Certifikáty

Kontakty

Telefony

+420 511 200 855 hlavní telefon
+420 511 200 833 asistentka
+420 731 566 130 mobilní telefon

Emaily

info@stalyuklid.net

Odkazy

http://www.stalyuklid.net úklid v Brně a okolí
http://www.uklidovesluzby-brno.cz úklidové služby
http://www.sanitarnitechnika-brno.cz sanitární technika a drogerie

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu