Tenis - Centrum Český Krumlov

Sportovní komplex Tenis-Centrum je umístěn v klidové zóně historického města Český Krumlov, pouze 5 minut chůze z centra města.

0 (0 hodnocení)

+420 380 711 418

Popis činnosti

Moderní tenisový komplex nabízí 4 venkovní antukové kurty (2 z nich osvětlené), 3 kurty v pevné hale, v zimních měsících přetlakovou halu s antukovým povrchem, víceúčelové venkovní hřiště s kobercem a hřiště pro beachvolejbal.

Kompletní servis pro pořádání tenisových turnajů a firemních akcí. Organizování turnajů pro mládež i dospělé a VIP turnaje dle přání zákazníka. Tenisové pobyty včetně doprovodných programů. Masáže klasické a sportovní na objednávku

V zimě rozšiřujeme nabídku o přetlakovou halu s antukou. Ubytování je možné v sedmi pokojích o celkové kapacitě 22 lůžek. Naše restaurace se může pochlubit vynikající českou a evropskou kuchyní.

Ve spolupráci s LTC Český Krumlov zajišťujeme organizování tenisových soustředění a týdenních či víkendových tenisových pobytů. Součástí našeho sportovního zařízení je i venkovní letní bazén s hygienicky upravovanou vodou, který je Vám plně k dispozici zdarma. Na objednávku zajistíme přímo v našem zařízení masáže.

Tenis-Centrum je ideálním místem pro pořádání tenisových pobytů a kempů, firemních turnajů či teambuildingů a školení. Zajistíme pro Vás s úplný servisem včetně občerstvení a organizace vlastního turnaje včetně doplňkového programu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

4 venkovní antukové kurty 3 vnitřní kurty s umělým povrchem Odrazová stěna Venkovní přetlaková hala Venkovní multifunkční hřiště Tenisové pobyty Masáže

Služby

Kompletní servis pro pořádání tenisových turnajů Organizování turnajů pro mládež i dospělé Pronájem kurtů VIP turnaje dle přání zákazníka Masáže – možnost objednat masáže přímo v pensionu Bazén – venkovní bazén se slanou vodou pro hosty pensionu Parkoviště – vlastní parkoviště před pensionem pro 30 aut Recepce pensionu je otevřena od 8 do 21 hodin denně Net–free internet Wi-Fi v celém pensionu a restauraci Restaurace – vlastní restaurace s moderní kuchyní pro 50 osob, venkovní krytá terasa pro 40 osob Velkoplošná projekce v restauraci

Kontakty

Telefony

+420 380 711 418 hlavní telefon

Emaily

tenis@tenis-centrum.cz

Odkazy

www.tenis-centrum.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu