Ověřená firma

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

Na rozdíl od běžných jazykových kurzů nabízí JŠ promyšlenou koncepci, která zajišťuje posloupnost, ucelenost a návaznost výuky s možností složení státní jazykové zkoušky.

0 (0 hodnocení)

+420 461 535 090

škola

Popis činnosti

Jsme státní škola s dlouholetou tradicí. Naším cílem je poskytnout žákům kvalitní všeobecné vzdělání a připravit je ke studiu na vysokých školách. Škola přijímá studenty do osmiletého (po ukončení 5. ročníku ZŠ) a čtyřletého (po ukončení 9. ročníku ZŠ) studia. Výuka probíhá podle školního vzdělávacího plánu.

Udržujeme dlouhodobé mezinárodní kontakty se školami v SRN. Realizujeme výměnné pobyty. Zapojujeme se do řady projektů - místních, regionálních nebo celostátních. Organizujeme pravidelné poznávací zájezdy do Francie, Anglie, Německa, Rakouska a Polska (Osvětim).

Lze studovat angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu, češtinu pro cizince.

Gymnázium ve Svitavách ve spolupráci s městem Svitavy, Městskou knihovnou a Městským muzeem a galerií ve Svitavách připravilo v roce 2003 novou vzdělávací aktivitu, která je určena seniorům (důchodcům), kteří mají zájem o se dále zájmově vzdělávat v rámci systému celoživotního vzdělávání.

Více informací naleznete na našich www stránkách.

Služby

výměnné pobyty jazykové zkoušky vzdělání počítačové kurzy pro učitele počítačové kurzy pro veřejnost univerzita třetího věku

Kontakty

Telefony

+420 461 535 090 škola
+420 461 535 340 škola
+420 461 530 622 FAX

Emaily

info@gy.svitavy.cz

Odkazy

www.gy.svitavy.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu