Josef HASMAN

0 (0 hodnocení)

+420 603 287 105

Akční nabídka

Popis činnosti

Sháníte dobrého klempíře či pokrývače? Stavíte dům a sháníte střechu na klíč? Potřebuje Vaše střecha rekonstrukci? Ať už jste z Hořovic, Rokycan, Příbrami či Berouna, neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tu právě pro Vás.

Naše firmy v oboru střechy působí již více než 10 let na trhu. Sídlíme v Hořovicích, ale geograficky se specializujeme na celý okres Beroun a potažmo celý Středočeský kraj.

Našim klientům nabízíme kompletní dodávku střech. Zajistíme střechy na klíč na novostavbách až po kompletní rekonstrukci střech včetně dodávky materiálu. Nabízíme kompletní služby v oboru pokrývačství na té nejvyšší úrovni. Specializujeme se jak na šikmé, tak ploché střechy. Pracujeme s kvalitními značkami BRAMAC, Tondach a Ruukkii.

Na dodanou krytinu samozřejmě poskytujeme písemné záruky od výrobce. S dodavateli materiálu máme ve většině případu uzavřenou smlouvu o dodávkách, a proto vám můžeme nabídnout mnohdy nižší ceny krytin, než Vám nabízí konkurence.

Na pokládku střech včetně montáží střešních oken značky VELUX máme osvědčení od příslušných akreditačních úřadů.

Produkty

krytina střešní okna

Služby

klempířství pokrývačství rekonstrukce montáže střešních oken

Značky

BRAMAC Tondach Ruukkii VELUX

Kontakty

Telefony

+420 603 287 105 hlavní telefon

Emaily

josef.hasman@volny.cz

Kontakty

Klíčová slova

střechy střešní okna klempířství pokrývačství rekonstrukce střech VELUX BRAMAC Josef Hasmann střechy na klíč Hořovice střechy na klíč

Kategorie

Střechy

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu