PS CALC, s.r.o.

S námi budete mít více času na podnikání.

0 (0 hodnocení)

+420 720 570 502

Popis činnosti

Poskytujeme vedení účetnictví, účetní poradenství, daňové poradenství, personalistiku a vedení mezd a dalších účetních prací. Našimi klienty jsou drobní živnostníci, malé společnosti ale i střední obchodní společnosti. Pracujeme pro ty, kteří upřednostňují kvalitu služeb. Výhodou našich služeb je kompletní servis ve zmíněných oblastech tak, aby se klient mohl plně věnovat své činnosti a nebyl zatížen více, než je třeba. Po dohodě zajistíme předání patřičných odkladů na úřady, popřípadě klienta zastoupíme při kontrole na FÚ, OSSZ, VZP apod.

Naše společnost je pojištěna na rizika spojená s činnostmi, které vykonáváme. Cílem naší společnosti je nabízet kvalitní odborné účetní služby za přijatelnou cenu včetně daňové optimalizace v rámci zákonných pravidel. Samozřejmostí je i zaručení diskrétnost o všech zpracovávaných skutečnostech.

Daňovou evidenci zpracujeme včetně daňového přiznání. Měsíčně zpracujeme a zkontrolujeme doklady v hodnotě cca 3 000 000,- Kč. Vedení účetnictví naší firmou PS CALC Třebíč vám přinese klid a čas na Vaše podnikání. Vše vám zpracujeme na klíč a na závěr Vám předáme daňové přiznání. Rovněž Vás můžeme navštěvovat a poradit Vám s účtováním popř. dohlížet na správné účtování. Zkušenosti máme s účtováním více než 5 000 dokladů v celkové výši dosahující 5 000 000,- Kč měsíčně.

Mzdy a personalistika zpracovaná naší firmou PS CALC Třebíč Vám zaručí bezproblémové kontroly na OSSZ, zdravotních pojišťovnách a finančních úřadech. Měsíčně zpracujeme v požadovaných termínech mzdy pro 100 zaměstnanců. Daňové přiznání zpracujeme na základě výstupu z účetnictví a provedeme daňovou optimalizaci.

Možnost objednání dle telefonické dohody mimo uvedenou provozní dobu.

Služby

vedení účetnictví vedení daňové evidence vedení mezd personalistika zpracování daňových přiznání poradenství účetní outsourcing

Kontakty

Telefony

+420 720 570 502 hlavní telefon

Emaily

sramek@pscalc.cz

Odkazy

http://www.pscalc.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu