Popis činnosti

Naše firma vznikla v roce 1991 a od počátku se zaměřujeme na obchodní činnost v oblasti celosortimentní drogerie.
Preferujeme zboží renomovaných značek z ČR, ale některé výrobky také dovážíme. Vyrábíme úklidové mycí hadry, prachovky, žínky, případně další podobný sortiment (ručníky, utěrky). Hlavní činností je velkoobchod drogérií.

Dodáváme zboží především do velkoobchodů s drogistickým nebo příbuzným zbožím (papírnictví, domácí potřeby, ochranné prac. pomůcky atd.), obchodníkům v těchto oblastech a také firmám, školám, státní sféře, zdravotnickým zařízením a případným dalším zájemcům.

Našim cílem je poskytnout celý sortiment jak drogerie, tak i příbuzného zboží, a vyjít tak vstříc v zajištění kompletního vykrytí objednávek a potřeb odběratelů.

Snažíme se při kompletaci objednávky zajistit nejen větší objemy, ale v rámci zakázky i malá množství a okrajové položky.

Při větších odběrech je možné dohodnout cenu zcela individuálně.

Produkty

Textilní výrobky Hadry Ručníky Utěrky Mopy Drogerie Prášky na praní Přípravky na nádobí WC čističe Osvěžovače vzduchu Kartáčnické zboží Smetáky Lopatky Košťata Plasty Odpadkové koše Koše na prádlo Kolíčky Rukavice a ochranné pomůcky Ochranné rukavice

Služby

Výroba úklidových textilií

Kontakty

Telefony

+420 545 233 750 hlavní telefon
+420 603 432 048 Alt
+420 774 889 248 Mobile

Emaily

lcervik@volny.cz

Odkazy

drogerieluka.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu