Základní škola Pardubice-Studánka, Pod Zahradami 317

0 (0 hodnocení)

+420 466 651 602

kancelář

Popis činnosti

Základní škola v Pardubicích Studánkách s rozšířenou výukou tělesné výchovy je umístěna v krásném parkovém areálu se sportovními hřišti. Škola má kromě 25 kmenových tříd v jednotlivých pavilonech i 13 speciálně vybavených odborných učeben, mezi nimi např. učebna zeměpisu, přírodopisu, chemie, informatiky, dílen, fyziky, atd. Poloha a vybavení školy umožňuje podporovat rozvoj dětí v mnoha oblastech. Tělocvična s gymnastickým sálem a posilovnou, hala i venkovní sportoviště poskytují perfektní zázemí pro sportovní vyžití. Také se zde konají kroužky florbalu a minikopané. Ve škole jsou i dvě moderně vybavené učebny informatiky. Žáci mají možnost využívat je i mimo vyučování k práci s internetem. Děti z 1. stupně se zde seznamují se základy práce s počítačem a internetem.
Výtvarně nadané děti navštěvují keramické kroužky a kroužky výtvarné tvorby. Děti navštěvující tento kroužek také vyzdobily chodby jednotlivých pavilonů svými kresbami. Ve škole je i knihovna, která je otevřena každý den a každoročně se rozrůstá
o 250 - 300 knih. Ve škole je i prodej svačinek. Děti si tedy mohou o přestávkách koupit nějakou tu svačinku a je zde možné zakoupit i školní dotované mléko.
Žáci se také účastní škol v přírodě, školních výletů, exkurzí, návštěv kulturních akcí, lyžařského i plaveckého výcviku.

Služby

provoz základní školy školní jídelna školní družina keramické kroužky kroužky výtvarné tvorby školy v přírodě školní výlety školní exkurze návštěvy kulturních akcí lyžařský výcvik plavecký výcvik besedy cyklovýlety

Kontakty

Telefony

+420 466 651 602 kancelář

Emaily

zsstud@pce.cz

Odkazy

http://www.zs-studanka.cz

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

základní škola Studánka ZŠ Studánka základní škola Pardubice ZŠ Pardubice školní jídelna Pardubice

Kategorie

Školy základní

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu