Strnadovský mlýn – penzion Sedlčany

Penzion je obklopen krásnou přírodou skýtající spoustu zajímavostí, a proto se k nám naši návštěvníci rádi vrací.

0 (0 hodnocení)

+420 724 120 714

Main

Popis činnosti

Hledáte ubytování v krásném a klidném místě na rozhraní středních a jižních Čech? Právě jste ho našli. Přijďte si odpočinout od ruchu města do malebné doliny blízko Sedlčan.

Strnadovský mlýn leží uprostřed malebné doliny blízko Sedlčan, zasazen do krásné přírodní partie na rozhraní nejjižnější části okresů Příbram a Benešov a na rozhraní středních a jižních Čech, která svým charakterem připomíná Šumavu.

Disponujeme kapacitou 44 + 10 lůžek ve 2-3lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Dále nabízíme možnost táboření a stanování. Náš penzion vám kromě ubytování nabízí i služby restaurace, kde můžete uspořádat svatby a firemní večírky.

Ubytování vhodné pro:
- svatby a rodinné oslavy
- relaxační pobyty (individuální/rodinná rekreace, kongresová turistika, agroturistika, školy v přírodě, tábory pro děti)
- firemní akce (školení a semináře, jazykové kurzy, konference, assessment centre, outdoorové aktivity)
- zábavu a sport (projížďky na koních, koupaliště 7 km, hřiště, beach volejbalové hřiště, tělocvična, tenisový kurt 4 km, lyžařský vlek 5 km, půjčovna kol, rybaření, koupání), finská sauna

NOVÝ TURISTICKÝ REGION TOULAVA:
Cca 9 km od našeho penzionu je Červený hrádek u Sedlčan, cca 15 km zámek Vrchotovy Janovice a Retroauto muzeum ve Strnadicích, Zřícenina hradu Borotín, Monínec – lyžařská sjezdovka vzdálená cca 7-8 km, každoročně pochod Praha-Prčice, blízko je i město Tábor.

Pořádáme další akce, jako výlov rybníka, koncerty, dřevořezby (sochy) apod., možnost koupání a rybaření v přilehlých rybnících.

Místo kde můžete prožít něco pozitivního. Místo kde se můžete vzdělávat, učit se a sportovat i objevovat kouzlo historie, umění předků a nacházet nacházet souznění s přírodou.

Těšíme se na Vaši návštěvu! _

Služby

Restaurace Ubytování Jednolůžkové pokoje Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje Čtyřlůžkové pokoje Svatby Rauty Narozeninové párty Firemní akce Školy v přírodě Rodinné pobyty Relaxační pobyty Lyžařské pobyty Kongresová turistika Agroturistika Tábory pro děti Zábava a sport

Kontakty

Telefony

+420 724 120 714 Main
+420 318 877 223 Alt
+420 602 219 601 Mobile

Emaily

mlyn@strnadovskymlyn.cz

Odkazy

http://www.strnadovskymlyn.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu