Penzion a chatová osada Zelený Háj

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho penzionu a chatové osady, který se nachází v Merklíně u Přeštic.

0 (0 hodnocení)

+420 608 972 234

Vladimíra Hofmanová

Popis činnosti

Plánujete rodinnou dovolenou? Hledáte ubytování pro letní dovolenou v přírodě? Pak je naše ubytování v penzionu a chatové osadě Vás ta správná volba! Nabízíme 30 míst v nově zrekonstruovaných pokojích a apartmánech a v letních měsících dalších 56 míst v chatkách.

Ubytováváme po celý rok ve 2, 3 a 4lůžkových pokojích s vlastní sprchou, WC a Wi-Fi připojením a dále ve dvou apartmánech, které jsou kompletně vybaveny (WC, vlastní sprcha a kuchyňka). Standardně nabízíme možnost zajištění snídaní. V apartmánech jsou kompletně vybavené kuchyňky a pro pokoje je společná kuchyňka na chodbě.

Děti mohou využít houpačky, míče a házecí hry, trampolína. V letních měsících možnost koupání na koupališti v obci Ptenín. Pro ubytované hosty je od června do září otevřena hospůdka s občerstvením, jako je např. pizza, nanuky, pivo CHODOVAR či nealko nápoje.

Pokud chcete během dovolené navštívit západočeské lázně i Šumavu, Plzeň i Chodsko-Domažlice, Horšovský Týn,Klatovy či Švihov nebo Kdyně (aquapark), pak penzion Zelený Háj má ideální polohu a oproti hotelu je to cenově velmi příznivé řešení. Kolem penzionu vede cyklotrasa.

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Produkty

Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje Čtyřlůžkové pokoje Apartmány Chatky Vlastní sprcha a kuchyňka

Služby

Ubytování Rodinná dovolená Wi-Fi připojení Hospůdka Stravování Praní Zajištění oslav Pronájem prostor

Kontakty

Telefony

+420 608 972 234 Vladimíra Hofmanová
+420 725 617 633 Only for communication in English

Emaily

info@zeleny-haj.cz

Odkazy

www.zeleny-haj.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu