PODOLOGIE - PLZEŇ

V našem centru jsme schopni nohy komplexně vyšetřit klinicky a na speciálním přístroji - podoskopu a navrhnout Vám vhodnou léčbu.

0 (0 hodnocení)

+420 377 376 655

Akční nabídka

Popis činnosti

Podologie nebo podiatrie, zvaná též chirurgie nohy nebo péče o nohu, se zabývá nejen operačními zákroky nohou, ale i vyhotovením vložek a stélek do bot, aplikacemi speciální obuvi při potížích jako jsou: plochá noha, patní ostruha, kladívkový prst, vbočený palec (hallux valgus) a jinými bolestmi nohou.

Do oboru podiatrie však spadá i péče o nehty a kůži na nohou - pedikůra. Podiatrie se zabývá též léčbou defektů na noze a prevencí potíží u diabetiků. Řada bolestí pohybového aparátu, jako bolesti zad, kyčle nebo kolena mohou být způsobeny právě onemocněním nohy a následným řetězením potíží.

V našem centru jsme schopni nohy komplexně vyšetřit klinicky a na speciálním přístroji - podoskopu a navrhnout Vám vhodnou léčbu.

V případě, že chcete řešit vaše potíže spojené s léčbou nohy, objednejte se k vyšetření do podologické poradny Chirurgické ordinace Plzeň.

Více na našich www stránkách.

Neváhejte a obraťte se s důvěrou na nás!

Služby

Podologie Chirurgická péče akutní i plánovaná Proktologie - onemocnění konečníku Chirurgie ruky - např. operace syndromu karpálního tunelu Kosmetická chirurgie - např. odstranění kožních útvarů Mamologie Sklerotizace a operace varixů Jednodenní chirurgie - např. operace kýl

Kontakty

Telefony

+420 377 376 655 hlavní telefon
+420 371 151 806 Tel.

Emaily

plzen@medizen.cz

Odkazy

www.hemoroidy-plzen.cz
www.medizen.cz

Kontakty

Ordinační hodiny:

Po 8 - 12 13 - 16
Út 8 - 12 13 - 16
St 8 - 12 13 - 16
Čt 8 - 12 13 - 16
8 - 13

Mamologická poradna (MUDr. Sůvová): úterý 12.30-15.30 hod., čtvrtek 12.30-16.00 hod.

Klíčová slova

podologie syndrom karpálního tunelu kosmetická chirurgie proktologie vyšetření hemeroidů léčba hemeroidů operace kýl mamologie chirurgická péče hemeroidy léčba hemoroidy léčba lecba hemoroidu hemeroidy lecba hemeroid léčba lecba hemeroidu domácí léčba hemeroidů vnější hemeroidy léčba vnitřní hemoroidy léčba domácí léčba hemoroidů vnitřní hemeroidy léčba léčba vnějších hemoroidů hemeroidy domácí léčba léčba vnitřních hemoroidů léčba hemoroidů laserem hemeroidy po porodu léčba hemeroidy přírodní léčba vnější hemoroidy léčba přírodní léčba hemeroidů hemeroidy léčba přírodní lecba vnejsich hemeroidu mast na hemeroidy jak na hemeroidy co na hemeroidy na hemeroidy léky na hemeroidy leky na hemeroidy lék na hemeroidy mastička na hemeroidy masti na hemeroidy lek na hemeroidy homeopatika na hemeroidy prášky na hemeroidy operace hmoroidů jak se zbavit hemoroidů odstranění hemoroidů operace hemoroidů laserem odstranění hemoroidů laserem léčení hemoroidů operace hemoroidů laserem cena hemeroidu hemoroidy mast hemoroidy léky vnitřní hemoroidy hemoroidy prevence hemoroidy operace zevní hemoroidy hemoroidy po porodu hemoroidy u dětí jak poznat hemoroidy hemoroidy v těhotenství hemoroidy stadia hemoroidy bolest hemoroidy strava bolestivé hemoroidy hemoroidy alkohol hemoroidy cz alkohol hemoroidy operace karpálních tunelů zánět karpálních tunelů syndrom kubitálního tunelu karpalni tunel karpalni tunel operace karpalni tunel po operace karpálny tunel karpální tunel prevence karpální karpálny tunel liecba karpální tunel projevy karpalny tunel prejavy karpalny syndrom karpalny kanal karpální kosti karpální nerv onemocnění prsu vyšetření prsů odstranění znaménka varixy křečové žíly jednodenní chirurgie fisura fisura anu řitní trhlina zarůstající nehet Emmertova plastika nehtová ploténka plastová sádra soft cast Vacoped vakuová fixace vakuová náhrada sádry

Kategorie

Chirurgie Lékaři Ortopedie

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu