GEISLER Facility Services s.r.o

0 (0 hodnocení)

+420 585 152 337

Popis činnosti

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY
Úklidové služby představují vhodný servis pro firmy, které se rozhodly věnovat svému oboru podnikání a chtějí, aby pro ně ostatní činnosti, především úklidové služby, zajišťovala specializovaná společnost. Profesionální a odborný přístup v této oblasti jim přináší především úsporu nákladů a možnost jejich transparentního sledování.
Naše hlavní činnosti. Kompletní úklidový servis administrativních budov, kanceláří. Mytí oken a výloh, práce ve výškách. Čištění koberců a čalouněného nábytku včetně možnosti odvozu. Speciální ošetření podlahových krytin polymery a krystalizací. Ruční mytí osobních automobilů včetně čištění interiéru. Bezprašné čištění průmyslových hal. Periodické úklidy domácností včetně žehlení prádla apod. Úklid půdních a sklepních prostor včetně dopravy kontejnerů. Úklid po stavebních úpravách a malování. Prodej a servis sanitární techniky. Prodej a servis vstupních čistících zón. Dodávka a praní čistících textilií.

OTEVÍRACÍ DOBA: NEPŘETRŽITÝ SERVIS na tel.: 603 517 522

Služby

komplexní úklidový servis budov mytí oken a výloh práce ve výškách voskování podlah údržba zeleně a zpevněných ploch mytí a čištění interiérů aut čištění koberců a čalouněného nábytku prodej hygienického materiálu úklid půdních prostor krystalizace podlah úklid domácnosti úklid po malířích vysávání průmyslových podlah facility management prodej úklidové techniky prodej sanitární techniky Připojení objektu na pult centralizované ochrany recepční služby obsluha vrátnic bezpečnostní služby ostraha osob ostraha objektů

Značky

TASKI TORK

Kontakty

Telefony

+420 585 152 337 hlavní telefon
+420 585 313 938 další telefon

Emaily

info@geisler.cz
uklid@geisler.cz

Odkazy

www.geisler.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop
nonstop
So nonstop Dnes
Ne nonstop

NONSTOP

Kategorie

Úklidové služby

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu