KLIMATEX a.s.

Jedeme v tom s Vámi.

0 (0 hodnocení)

+420 725 442 808

Akční nabídka

Popis činnosti

Málo kdo by před téměř 40 lety tipoval, jaký význam může mít nově vyvinuté vlákno z polypropylenu, mezi jehož vlastnosti patřila také schopnost rychlého odvodu vlhkosti a schnutí.

Právě Klimatex tehdy v Česku nabídl nový pohled na význam funkčního oblečení při sportovních a turistických výkonech. Zkušenosti získané při vývoji a výrobě funkčního prádla postupně vedly k rozšíření nabídky až po současné kolekce zaměřené na turistiku, běh a cyklistiku.

Mezi hlavní nabízené produkty patří kromě funkčního prádla také cyklistické oblečení, sportovní a turistické kalhoty, bundy, mikiny, doplňky a obuv ze značkových materiálů.

Naslouchání připomínek zákazníků a sledování nejnovějších trendů přispívá k neustálému zlepšování a doplňování kolekce. Díky tomu se Klimatex stává místem, kde se vybavíte od hlavy až k patě.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Pánské sportovní oblečení a termoprádlo Dámské sportovní oblečení a termoprádlo Dětské sportovní oblečení Sportovní doplňky Cyklistické oblečení, oblečení na kolo Běžecké oblečení, funkční oblečení na běh

Služby

Prodej sportovních oděvů Zakázková výroba Výprodeje E-shop

Kontakty

Telefony

+420 725 442 808 hlavní telefon
+420 777 722 440 Zákaznická linka

Emaily

letovice@klimatex.cz
klimatex@klimatex.eu

Odkazy

https://www.klimatex.eu

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 07 - 15
Út 07 - 16
St 07 - 15
Čt 07 - 16 Dnes
07 - 15
So zavřeno
Ne zavřeno

Přestávka: 11:00-11:30 hod.

Klíčová slova

sportovní oblečení sportovní oděvy termoprádlo dětské sportovní oblečení pánské sportovní oblečení dámské sportovní oblečení cyklistické oblečení oblečení na kolo běžecké oblečení funkční oblečení na běh

Kategorie

Oděvy sportovní Oděvy, textil E-shopy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu