Popis činnosti

Společnost SAO PLUS s.r.o. má zaveden systém kvality dle mezinárodní normy ISO 9001:2008 a provádí:

• POGUMOVÁNÍ (opryžování) kovů a kovových dílů včetně tlakové vulkanizace ve vulkanizačním kotli průměru 4,5 m a délky 12,5 m pro díly o max. rozměrech 3,8 m x 11 m.
Pogumování velkoobjemových nádrží na místě u zákazníka všemi druhy tuzemských i zahraničních pryží - jak předvulkanizovaných, tak pryží pro vulkanizaci vodou a parou na místě u zákazníka. Práce vysokotlakým vodním paprskem 300 - 2800 Barů. Revize a opravy pogumovaných zařízení na místě u zákazníka po celé ČR do 24 hodin. Výroba pryžových kompenzátorů na míru.

• TRYSKÁNÍ (PÍSKOVÁNÍ) kovových povrchů ocelovou drtí, křemičitým pískem a jinými tryskacími materiály na stupeň čistoty povrchu standardně Sa 2,5 a lepší.

• NÁTĚRY otryskaných povrchů profesionálními barvami HEMPEL, AMERON dále barvami syntetickými, epoxidovými a podobně dle přání zákazníka.

• PLASTOVÉ VÝROBKY, LAMINOVANÉ VÝROBKY, ODSTRAŇOVÁNÍ STARÉ PRYŽE, KOMPLETNÍ SERVIS POGUMOVANÝCH ZAŘÍZENÍ PO CELÉ ČR.

Dále vyrábí pryžové směsi a roztoky pro pogumování v chemickém a energetickém průmyslu, provádí testování, měření, revize, analyzování a kontrola pogumování a nátěrů, poradenské služby a technický dozor pro antikorozní ochranu všech druhů materiálů a použití, revize a doporučení dalšího postupu při údržbě pogumovaného zařízení, korozní inženýrskou činnost.

Produkty

plastové výrobky laminované výrobky

Služby

testování měření prodej revize analyzování kontrola poradenské služby technický dozor korozní inženýrská činnost pogumování kovů svařování plastů odstraňování staré pryže servis pogumovaných zařízení tryskání laminování práce vysokotlakým vodním paprskem

Kontakty

Telefony

+420 315 662 804 hlavní telefon

Emaily

saoplus@seznam.cz

Odkazy

www.saoplus.eu website

Kontakty

Působíme v okolí až 30 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 6 - 14
Út 6 - 14
St 6 - 14 Dnes
Čt 6 - 14
6 - 14

Klíčová slova

pogumování tryskání svařování plastů laminování opryžování tryskání vodou plastové výrobky laminované výrobky technický dozor korozní inženýrská činnost odstraňování staré pryže vysokotlaký vodní paprsek analyzování poradenské služby

Kategorie

Povrchová úprava materiálu Tryskací materiály Pískování Plastové lisované výrobky

Platební metody

  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu