Dinocommerce, s.r.o.

Jsme 1 v polygrafii a tisku a kvalitně umíme nejen to, přesvědčte se sami!

0 (0 hodnocení)

+420 353 222 614

Akční nabídka

Popis činnosti

Společnost Dinocommerce s.r.o. byla založena v roce 1991. Od počátku byla činnost společnosti zaměřena zvláště na obchod s papírem, papírenským a polygrafickým zbožím.

Naše široké portfolio nabízených produktů vám umožňuje s námi spolupracovat dlouhodobě nejen v oblasti tisku a polygrafie. Vážíme si svých zákazníků.

Rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku na míru. Stačí vyplnit náš poptávkový formulář. Jedině tak se naše cenová nabídka přiblíží co nejvíce Vašemu požadavku.

Kvalitní služby se poznají i podle toho, jak rychle a pružně dokážou reagovat na přání a potřeby svých zákazníků. Proto vám objednané zboží dodáme co nejrychleji. Zboží a případné služby zákazníkům jsou poskytovány v nejvyšší kvalitě.

Zákazníci se setkávají s všestrannou ochotou a pomocí pracovníků společnosti, spokojenost zákazníka je prioritou naší společnosti.

Budeme se těšit na případnou budoucí spolupráci s Vámi!

Produkty

Plastové karty Samolepicí bločky Reklamní předměty/textil Zasílací a přepravní doklady Stírací losy Tiskoviny Kalendáře Diáře Post it Hologram Obálky Polygrafické zboží Papírenské zboží Obalový materiál

Služby

Digitální tisk a malonákladový tisk Jalema archivační systém Prodej kancelářských potřeb Reklamní tisk a polepy Výroba plastových karet Výroba tiskovin

Značky

JALEMA TIX

Kontakty

Telefony

+420 353 222 614 hlavní telefon
+420 353 229 549 Tel.

Emaily

dino@dinocommerce.cz

Odkazy

www.dinocommerce.cz
www.dinotime.cz
www.dinocard.cz
www.jalema.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 15
Út 8 - 15 Dnes
St 8 - 15
Čt 8 - 15
8 - 15

Klíčová slova

kalendáře diáře plastové karty samolepicí bločky losy obálky formuláře tiskopisy expresní tisk hologram papírenské zboží velkoobchod post it stírací losy tiskoviny polygrafické zboží digitální tisk reklmaní předměty reklamní textil obalový materiál

Kategorie

Tisk, tiskárny a tiskařské práce Kalendáře Papír - velkoobchod Polygrafická výroba

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu